De Nationale Franchise & Formulebrief, 27 september 2007 Homepage van de Nationale Franchise en Formule gids, de site voor franchisenemer en franchisegever.

In deze nieuwsbrief

Wist u dat...
Attent blijft bestaan
Tegelgroep Nederland is toonaangevend op Hollandse bodem
Duitse Famila naar ons land
Het 6e Nationale Franchise Congres: woensdag 3 oktober a.s.
Optiekmarkt in volgorde
Oil & Vinegar van culinaire cadeauwinkel naar specialiteitensupermarkt?
Uniek winkel object in het centrum van Baarn![ADVERTENTIE]
Golden Tulip 80 vestigingen
Voorovereenkomst, letter of intent
First Stop bandenservice groeit
Hunkemöller nu ook voor mannen
Formules in Nederland [ADVERTENTIE]
Markt voor winkelpanden telt een groot overschot
Van F16 piloot naar Fortune hot drinks ondernemer
Online Publisher, snel en goedkoop! [ADVERTENTIE]
Nieuwe franchisenemer SPORT 2000
DE populairste merk
DA in conflict met F1 Spyker
Van Spaarbelegger naar Aegon Bank naar Financieel Verder
Leonidas opent koffiebar in Nederland
Didi opent grootste eigen winkel
Etos wil imago verbeteren
ING Bank biedt franchisenemers Koopplein.nl unieke faciliteit

Ondernemers gezocht:
Bandolera, Bertram & Brood, Belisol, Burmann Linnenshops, Délifrance, De Hypotheker, Dé Hypotheekwinkel, EmbroidMe, Formido, Optima, PostMasters, Rots-Vast Groep, Shoeby Fasion, Time Out Sport, Van Bruggen Adviesgroep


De Nationale Franchise & Formulebrief komt mede tot stand dankzij:

ABN AMRO Arrangementen & collectieve regelingen 


Wist u dat....
  • Hypotheekformule Optima heeft aangegeven branchegenoot Attentiv over te nemen van Fortis Verzekeringen. De formule zou onder gelijke naam kunnen blijven voortbestaan. Eerder werd al onder gelijke voorwaarden Sorgeloos overgenomen.

  • Het afschaffen van de chipknip en de toekomstige invoer van een Europese pinpas (met chip) zal de betalingen in de winkel zeker drie keer zo duur maken. Nu kost een betaling met pinpas ongeveer vijf cent.

  • In Cuijk is achter de deuren van een bestaande Fixet bouwmarkt een tuincentrum van Life & Garden geopend. Het is de eerste samenwerking tussen beide franchiseformules.

  • De eerstvolgende beurs Franchising & Partners in Brussel wordt opnieuw georganiseerd samen met Ondernemen en zal op 19 en 20 maart 2008 worden gehouden in Tour & Taxis.

  • Bij Euretco Wonen wordt Cor Fakkeldij per 2008 als directeur opgevolgd door Jan Bakker. Tevens is Maarten Bakker aangetrokken in het directieteam als opvolger van de vertrokken Chris Diderich. Maarten was franchisemanager bij Jumbo Supermarkt.

  • Bij drogisterijformule DA is Annemieke Rijke benoemd tot commercieel directeur. Zij was sinds kort werkzaam als manager commercie binnen de organisatie. Ervaring brengt ze mee door haar vroegere werk bij A.S. Watson (Kruidvat), Etos, Albert Heijn en V&D.

  • In juli zou de supermarktformule C1000 starten met mobiel betalen. Deze proef is echter voor onbepaalde tijd uitgesteld. Het systeem wordt pas ingevoerd als veiligheid en stabiliteit gegarandeerd kan worden.

Top

Attent wordt geen Spar en blijft bestaan

De formulenaam Attent blijft toch bestaan, dat heeft Spar en Prisma besloten. Dit is voortgekomen uit overleg tussen Spar en Prisma en de ondernemersvereniging van Attent. Bij dit overleg bleek dat maar vijf van de zeventig Attent-supermarkten aan de rendementsvoorwaarden van Spar kunnen voldoen. De overige 65 voldeden niet aan die norm en worden daarom niet omgebouwd. Nu wordt alleen het assortiment aangepast en het huismerk van Sligro (Prisma) wordt vervangen door dat van Spar. Tevens zal er op de winkelruit een vermelding komen dat Attent deel uitmaakt van de Spar Groep.

Top

[advertentie]


Tegelgroep Nederland is toonaangevend op Hollandse bodem

TGN is niet alleen marktleider maar ook de specialist op het gebied van "custom made" tegeloplossingen voor franchise- en formuleorganisaties. Samen met organisaties als Albert Heijn, Benneton , Spar, Zara, Hema, Jumbo, Claudia Sträter, Etos en vele anderen heeft Tegelgroep Nederland vloeroplossingen ontwikkeld die uniek zijn in hun soort. Tegels die de magie van een ruimte versterken en tegelijkertijd voldoen aan de hoogste normen op het gebied van verwerking, gebruik en onderhoud. Voor meer informatie: www.tegelgroep.nl/keyaccounts

Top

Duitse Famila naar ons land

De hypermarktketen Famila gaat winkels in Nederland openen. Deze formule heeft al een historie van 200 jaar in Duitsland. De winkels zijn het best te vergelijken met de Makro of Ven, maar dan voor particuliere klanten. Het bedrijf zoekt hiervoor geschikte locaties voor winkels van 4.500 tot 7.000 m². Er wordt een assortiment van 50 tot 60.000 artikelen gevoerd. Het ligt niet in de bedoeling om eerst een testwinkel te beginnen, maar er worden meteen meerdere vestigingen opgezet. Opzet en assortiment wordt gelijk aan de Duitse vestigingen.
Top

Het 6e Nationale Franchise Congres: nog slechts enkele plaatsen beschikbaar
'voor franchisegevers door franchisegevers'

Woensdagmiddag a.s. is het zover: dan vindt in Stadion Galgenwaard te Utrecht de 6e editie van het Nationale Franchise Congres plaats.

Er hebben zich ten opzichte van voorgaande jaren meer mensen ingeschreven. De teller staat nu op 140 aanwezigen waarvan ruim 80% franchisegever is. Er zijn nog 7 plaatsen beschikbaar.

Geen sprekers, de deelnemer bepaalt het programma
Er zijn géén sprekers. Er is slechts één plenair onderdeel: een panel voorafgegaan door een korte inleiding door Geert-Jan Smits van Jungle Rating (bureau dat diverse grote franchiseformules aan de hand neemt bij automatisering). Met het panel wordt besproken wat er komt kijken bij automatisering hoeveel het oplevert en wat het allemaal kost. 
Joep Stassen treedt op als dagvoorzitter. Joep is na zijn studie Nijenrode 6 jaar werkzaam geweest bij Ahold. Nu is hij professioneel dagvoorzitter, maakt hij deel uit van The Comedy Train en is hij werkzaam als docent RetailMarketing aan Hogeschool Inholland.

Voor het overige bepaalt de deelnemer zelf zijn of haar dagprogramma. U kunt intekenen voor één-op-één gesprekken van 60 minuten met franchisespecialisten op het gebied van accountancy, financiën, rechten, recruitment, IT en advies. Andere mogelijkheid is om met zeven andere deelnemers Ronde Tafelgesprekken voeren met gerenommeerde franchisegevers uit diverse branches.


Voor meer informatie en inschrijven kijk op: www.hetnationalefranchisecongres.nl.
Datum, locatie en tijd: Woensdag 3 oktober a.s., Stadion Galgenwaard te Utrecht, van 13.00 uur tot 18.30 uur.

Het Nationale Franchise Congres is een initiatief van First Formula en wordt ondersteund door de NFV



Het Nationale Franchise Congres wordt mede mogelijk gemaakt door:
                       

Top

Optiekmarkt in volgorde

Volgens onderzoeksbureau Locatus zou Hans Anders de grootste optiekformule in ons land zijn met 383 vestigingen. Dat zou goed zijn voor een marktaandeel van 11,9%. Pearle is tweede met 10,1%, Het Huis 6,8%, Eye Wish Groeneveld 4,3%, Specsavers 3,9%, Brilservice 1,5%, Oculenti 1,0% en Eyes and more 0,7%. Hans Anders en Het Huis zijn samen van de Optical Retail Group, terwijl Pearle, Eye Wish Groeneveld, Avanzi en Bentley samen behoren tot de Brilmij Groep.

Top

Oil & Vinegar van culinaire cadeauwinkel naar specialiteitensupermarkt?

Om de doorstart van Oil & Vinegar tot een succes te maken is de nieuwe financier en franchisegever, Elsschot Ondernemingen, in gesprek met de franchisenemers van de formule. Zestig procent van de 45 Benelux winkels blijkt structureel in de rode cijfers te zitten. Om een goede voortzetting te bereiken wil Elsschot de formule omvormen van culinaire cadeauwinkel naar een specialiteitensupermarkt. Buiten de Benelux telt de keten nog 53 vestigingen waarvan vooral de resultaten in Engeland ook tegenvallen. Voor de meeste landen lijkt een doorstart te kunnen worden gerealiseerd.
 
Top

[advertentie]

Uniek winkel object in het centrum van Baarn!

In het prachtige winkelcentrum, pal tegenover Blokker, ligt de schitterende villa Johanna op een prima A-1 winkelpunt. Het gebouw mag uitgebreid worden naar de winkelstraat kant en is zeer geschikt voor een grote stijlvolle collectie. De bovenverdiepingen kunnen gebruikt worden als kantoor en/of woning.

Vraagprijs EUR 1.375.000 kosten koper.

Te bevragen bij de heer M.A.H. van Breukelen, Mobile (06) 214 215 88


(foto links is de voorzijde en foto rechts is het uitzicht)

Top

Golden Tulip 80 vestigingen

Golden TulipIn Nederland is de hotelformule Golden Tulip gegroeid naar 80 franchisevestigingen. De laatste drie nieuwe franchisecontracten betreffen hotels in Sevenum, Bodegraven en Papendrecht. De twee eerstgenoemde hotels waren AC-vestigingen, beiden met 64 kamers, de laatste was tot voor kort een Mercure-hotel. Wereldwijd heeft de keten nu 900 hotels in beheer en de organisatie expoteert twee formules: Golden Tulip en Tulip Inn.

Top

Voorovereenkomst, letter of intent

Voor het aangaan van een franchiseovereenkomst wordt een enkele keer nog wel eens een zogeheten voorovereenkomst gesloten. Deze op zichzelf genomen vormvrije overeenkomst verplicht de franchisegever en franchisenemer doorgaans informatie uit te wisselen, die fundamenteel is voor het aangaan van de franchiserelatie. Een goede voorovereenkomst bevat elementen die uitdrukken welke informatie tenminste aan de kandidaat-franchisenemer ter beschikking dient te worden gesteld, te weten:

  • de franchiseovereenkomst;
  • een financiële raming voor tenminste drie jaar;
  • een compleet handboek;
  • een eventueel financieringsarrangement;
  • de Europese erecode inzake franchising.

    Dit zijn belangrijke onderdelen voor het aangaan van een duurzame franchiserelatie.

    Klik hier voor het hele artikel....

    Franchise & Recht is een vaste rubriek, die wordt verzorgd door
    Ludwig & Van Dam advocaten


    Top

  • First Stop bandenservice groeit

    In de afgelopen maanden zijn er tien nieuwe vestigingen bijgekomen bij de bandenserviceketen First Stop. In Nederland zijn er nu 55 zelfstandige vestigingen en in Europa in totaal ruim 1.500. De formule heeft de doelstelling uit te groeien tot een landelijk dekkend netwerk in 2008 en denkt daarvoor 85 vestigingen nodig te hebben. Naast een groot aanbod aan banden en daarop betrekking hebbende werkzaamheden is er ook de mogelijkheid tot professioneel onderhoud en reparatieservice. De formule werkt met een sterrensysteem in de classificatie van de aangesloten bedrijven waarbij op dit moment de hoogst scorende vijf sterren heeft.
     
    Top

    Hunkemöller nu ook voor mannen

    Na 120 jaar alleen voor de vrouw lingerie te hebben verkocht komt Hunkemöller nu ook met een mannenlijn, onder de naam Hunke. Voorlopig bestaat de collectie alleen nog uit drie verschillende T-shirts en onderbroeken en is alleen nog online te bestellen. De eerste reacties uit verkopen heeft de formule doen besluiten de mannenlijn verder te gaan uitwerken en in de toekomst beschikbaar te maken voor de winkels.
    Top

    [advertentie]

    Formules in Nederland

    Formules in Nederland bevat een overzicht van alle, ‘hardere’ formules in Nederland die tevens minimaal 7 vestigingen hebben.

    Een foto zegt meer dan duizend woorden
    Behalve zeer uitgebreide informatie per formule, bevat de gids ook van meer dan 95% van de formules foto’s. 

    Toeleveranciers voor Formules, met een overzicht van hun klanten en referenties
    Achterin de gids staat een overzicht van meer dan 380 toeleveranciers aan Formules in Nederland. Van iedere toeleverancier is, indien dat mogelijk was, ook een klantenlijst en een lijst met referenties opgenomen. Zodoende is het voor de Formules eenvoudiger zoeken.

    Voor meer informatie kunt u bellen met First Formula, (0294) 481 021 of e-mailen naar natascha@firstformula.nl.

    Top

    De Nederlandse markt voor winkelpanden telt een groot overschot

    De Nederlandse markt voor winkelpanden telt een groot overschot. Om te voorkomen dat de markt instort, moet er een regeling komen waarbij nieuwbouw alleen wordt toegestaan als elders evenveel meter winkelruimte verdwijnt.
    De kosten van dit soort regelingen zijn enorm, omdat niet alleen de nieuwbouw moet worden gefinancierd, maar ook de herontwikkeling van de oude panden.
    De nieuwe regeling is dringend noodzakelijk om een neergaande spiraal te voorkomen. Eerder pleitten de Nederlandse bouwers al voor de bouw van grote winkelcentra aan de randen van de stad. Tilburg is bezig zo’n complex te ontwikkelen.

    Top

    Van F16 piloot naar Fortune hot drinks ondernemer

    Pete Robinson is sinds 12 september 2007 franchiseondernemer bij Fortune hot drinks. Daarmee is de voormalige F16 piloot een totaal nieuwe fase in zijn leven begonnen. En dat is “andere koffie”, voor de 43 jarige Brits/Nederlandse ondernemer uit Uden. Pete, die 20 jaar werkervaring heeft in de Britse- en Nederlandse luchtmacht vertelt graag over zijn vorige werk en waarom hij deze opwindende baan heeft verlaten voor het ondernemersschap bij Fortune hot drinks...lees verder

    Top

    [advertentie]

    Online Publisher, snel en goedkoop!


    Online Publisher zorgt ervoor dat uw online folders, online catalogi, online magazines, online brochures en online jaarverslagen niet van het origineel te onderscheiden zijn.
    Met de online bladertechnologie beleeft uw lezer het drukwerk op dezelfde manier als de gedrukte versie. Het traditionele bladerplezier kan nu simpel gecombineerd worden met alle voordelen van het internet. De mogelijkheden en voordelen zijn ongekend. Printen met één klik, groter bereik, resultaatmeting in de vorm van statistieken. Het is nu allemaal mogelijk met Online Publisher.

    De unieke combinatie van functionaliteit, lage prijs en de eenvoud van het publicatieproces zorgen ervoor dat een groot aantal organisaties reeds gebruik maken van Online Publisher. Sony, TNT, Schiphol, Bart Smit en Leen Bakker gingen u al voor. Wilt u ook drukwerkkosten besparen Kijk dan voor meer informatie op www.onlinepublisher.nl en vraag geheel vrijblijvend een demo en offerte aan!

    Voor meer informatie over de mogelijkheden bij Online Publisher kunt u contact opnemen met Judith Ros, T:(0541)-571680



    Top

    Nieuw: SPORT 2000 Joure

    Boele Bregman heeft vandaag, donderdag 27 september, om 8.00 uur de deuren geopend van de nieuwe SPORT 2000 in Joure.

    Waarom SPORT 2000?
    'Ik ben een echte sportliefhebber en kom zelf uit de ijshockeywereld en heb als professional gekeept bij Heerenveen en Geleen. Omdat ik al 7 jaar in verschillende sportzaken werkte, leek het mij interessant om zelf een sportwinkel te beginnen. Ik ben gaan onderzoeken wat de mogelijkheden waren en kwam uiteindelijk op franchising. Mijn keuze viel op SPORT 2000 vanwege het sterke winkelconcept.'

    Hoe is de begeleiding en het contact met de franchisegever?
    'Mijn eerste gesprek met SPORT 2000 had ik al 4 jaar geleden.' Van beide kanten was dat eerst aftasten en nu is het dan zover, de opening van “mijn” SPORT 2000. Het was best moeilijk om een geschikte locatie te vinden en daar zijn dan ook een aantal jaren overheen gegaan. De begeleiding die ik krijg van het managementteam is erg goed. Ze verzorgen ondermeer de inkoop, de inrichting en het promotie- en reclamemateriaal. In de aanloop naar de opening van de winkel hoefde ik mij dus geen zorgen te maken over de advertenties en dergelijke.'

    Je verwachtingen voor de toekomst?
    Het is natuurlijk een nieuwe uitdaging en ik heb er ontzettend veel zin in. Ik hoop dat ik een goede binding met mijn klanten krijg en dat er snel een groep vaste klanten ontstaat. Ik zie liever klanten 10 keer terugkomen om kleine aankopen te doen, dan dat ze maar één keer komen en bij wijze van spreken de hele winkel leeg kopen. Service en klantvriendelijkheid zullen bij mij hoog in het vaandel staan. Om de klanten de gelegenheid te geven om met de winkel kennis te maken, hebben we natuurlijk ook een openingsstunt. Er worden flyers uitgedeeld met daarop lotnummers. Komend weekend kunnen de mensen achter in de winkel controleren of ze wat gewonnen hebben. Er zijn 150 prijzen te winnen, waaronder diverse geldprijzen, sporttassen, cadeaubonnen en als klapper de hoofdprijs, kaarten voor de voetbalwedstrijd Chelsea tegen Manchester City.'

    Top

    Bent u franchisenemer geworden via First Formula?
    Dan heeft u recht op € 50,-


    Bent u via deze nieuwsbrief of onze website www.denationalefranchisegids.nl ondernemer geworden? Of bent u geïnterviewd door een van onze interviewers, in contact gekomen met een formule en vervolgens ondernemer of franchisenemer geworden?
    Of misschien heeft u De Nationale Franchise & Formulegids gelezen en bent u via die weg franchisenemer geworden bij een formule uit de gids?

    Laat het ons weten via info@firstformula.nl en u ontvangt een starterscadeau van € 50,- op uw bankrekening.

    Top

    DE populairste merk

    Douwe Egberts is het populairste foodmerk onder consumenten en supermarktondernemers. Zesduizend huishoudens en 120 supermarktondernemers werd gevraagd naar hun oordeel over de honderd grootste A-merken.
    De koffiefabrikant heeft een zeer hoge leveringsbetrouwbaarheid, zo is de heersende gedachte onder winkeliers. Consumenten waarderen kwaliteit en betrouwbaarheid van de Douwe Egberts-producten.
     
    Top

    DA in conflict met F1 Spyker

    DA heeft een conflict met de leverancier van een lijn verzorgingsproducten rond Formule 1-chauffeur Christian Albers. De retailer wil zijn geld terug van Rofil Medical, dat een sponsor is van het raceteam van Spyker.
    Beide partijen staan in kort geding tegenover elkaar. Een woordvoerder van Rofil zegt dat het conflict niets te maken heeft met het ontslag van Albers als rijder bij Spyker. De lijn zou al eerder zijn geschrapt wegens tegenvallende verkopen.
    De onenigheid heeft van doen met het tijdstip waarop de goederen nog terug mochten worden gestuurd naar de leverancier. DA wilde vooralsnog niet reageren op de zaak, terwijl Rofil alleen kwijt wilde dat het bedrijf Team Spyker blijft sponsoren. De uitspraak van het kort geding is over twee weken.

    Top

    Van Spaarbelegger naar Aegon Bank naar Financieel Verder

    Aegon heeft de naam van franchiseorganisatie De Spaarbelegger gewijzigd in Financieel Verder. Eerder werd Spaarbelegger al omgedoopt in Aegon Bank. Financieel Verder telt 22 franchisenemers en het hoofdkantoor zetelt in Nieuwegein. De franchisenemers zijn verspreid over heel Nederland en hebben samen ongeveer zestig adviseurs in dienst. Aegon sprak in 2006 nog de wens uit om te groeien naar 35 franchisenemers.
     
    De Spaarbelegger heeft het de afgelopen vijf jaar moeilijk gehad. In de periode 2000-2005 werd regelmatig een verlies in de boeken geschreven van enkele miljoenen euro`s bij een provisieomzet van circa 2,5 miljoen euro. Ook in 2006 was er een verlies, toen van 150.000 euro. Moederbedrijf  Ageon heeft het negatieve eigen vermogen weggewerkt door een nieuwe kapitaalinjectie van 2,4 miljoen euro.

    Top

    Leonidas opent koffiebar in Nederland

    Koffiebar Leonidas zet voor het eerst voet op Nederlandse bodem. De internationale keten van koffiebars met bonbons opent binnenkort zijn eerste vestiging in het Limburgse Valkenburg. Het filiaal opent aanstaande zaterdag haar deuren. Het heeft al vestigingen in Brussel en een in Wenen.
    De organisatie laat weten dat de opening in Valkenburg de start betekent van een ‘doorgedreven expansie’, met wereldwijd diverse nieuwe vestigingen. Leonidas is vooral bekend al bonbonmaker.

    Top

    Didi opent grootste winkel

    De modeketen Didi heropent deze week de vestiging in Apeldoorn. Met een oppervlakte van driehonderd vierkante meter is het de grootste vestiging voor de winkelketen van het Coltex-concern. De vestiging staat in winkelcentrum De Oranjerie en is ruim een maand gesloten geweest vanwege de verbouwing. De uitbreiding van het winkeloppervlak is mogelijk omdat het winkelpand naast de vestiging erbij kon worden getrokken. Daardoor kunnen alle modules in de winkel worden onder gebracht, van kleding voor meisjes vanaf vier jaar tot drie vrouwenmodules.
    De Oranjerie in Apeldoorn begint zich te ontwikkelen tot een verzamelpunt van modeketens. Recentelijk werd er al verbouwd om de komst varn een Zara mogelijk te maken, terwijl Esprit er twee winkelformules vestigde. Ook Hennes en Mauriz, Hout-Brox, New Yorker en Benetton zijn al vertegenwoordigde in het winkelcentrum. Didi hoort bij het toonaangevende Coltex-concern, waar onder meer Steps, Forecast en Vet deel van uitmaken.

    Top

    Etos wil imago verbeteren

    'EtosEtos is op de goede weg om de beste drogist van Nederland te worden', aldus directeur winkelorganisatie Etos, Henk Schipper. Van Schipper wordt verwacht dat hij Etos verder laat groeien, in aantal winkels en qua omzet. Begin volgend jaar moeten er 500 winkels zijn geopend. Momenteel zijn dat er 465. Groei is volgens Schipper noodzakelijk om te overleven. Schipper denkt dat de consument behoefte heeft aan nog meer winkels. Verder is de verhouding franchisers/eigen winkels ongeveer 60-40%. Schipper verwacht dat vooral de groei in franchise zal gaan plaatsvinden. Etos blijft echter ook nieuwe winkels op nieuwe locaties openen.
    Ook wil Etos qua kennis en kunde de beste drogist van het land worden. Dat betekent in concrete een doelstelling om een certificeringgraad van 90% te bereiken. Schipper ziet certificering als een instrument om het imago en het marktaandeel van Etos te vergroten. Hij is nog niet tevreden over het imago van Etos. Vooral de perceptie van het prijsvoordeel moet worden verbeterd. Etos heeft volgens Schipper een te hoog prijsimago en daar moet aan worden gewerkt. Dat zal onder meer gebeuren door de eigen-merklijn uit te breiden.

    Top

    ING Bank biedt franchisenemers Koopplein.nl unieke faciliteit

    Franchisegever Koopplein.nl, een netwerk van gratis lokale handelsplaatsen op internet, is een samenwerkingsverband aangegaan met ING Bank. Franchisenemers van de formule kunnen binnen enkele dagen over een financieringskrediet en incassofaciliteiten bij de ING beschikken, een bijzonder gegeven in ondernemerskringen.

    Top

    Ondernemers gezocht

    De onderstaande formules zijn op zoek naar ondernemers.
    Via het invulscherm kunt u direct informatie aanvragen bij 130 franchiseformules.

    Bandolera

    BandoleraCirca 65% van de totale omzet wordt met export gerealiseerd. Nederland, als thuismarkt, is het belangrijkste afzetgebied. Vanuit het hoofdkantoor in Rotterdam wordt het gehele proces van styling, .....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Bertram & Brood

    Bertram & Brood is een nieuw franchiseconcept in de bakkerswereld. Het hoofdbedrijf Bertram bestaat al sinds 1890 en wordt gerund door inmiddels de 5e generatie. Bertram & Brood speelt in op de behoefte naar genieten en beleving van de huidige consument. Dit komt met name tot uitdrukking in de producten die wij verkopen, waaruit echte liefde en beleving spreekt, een gevoel dat ook de consument proeft. ....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Belisol

    Kozijnen, ramen en deuren in kunststof, ALU en hout
    Om de klanten vooraf te kunnen laten zien wat ze bestelden, besloten Eugène Alen en Guy Lambin om op 5 augustus 1977 hun eerste showroom te openen in Brussel. Vóór 1977 kocht men ramen en deuren op basis van een vage beschrijving. Hoe het eindresultaat er werkelijk zou uitzien, was een kwestie van bang afwachten. .....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Burmann Linnenshops

    Burmann Thuis in LinnenBurmann is een franchiseformule van retail support organisatie Intres B.V. De formule richt zich op het midden en hogere segment van de branche met een assortiment waarbij A-merken en modebeleving steekwoorden zijn. Traffic op de locatie is van doorslaggevend belang waarop met instore-marketing wordt ingespeeld....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Délifrance

    Verkoop van sandwiches, vers bereid voor het oog van de gast op basis van franse baguettes in een prettige franse atmosfeer. Délifrance kent een rijke historie als leverancier van meel en brood. Sinds 1984 wordt onder de formulenaam Délifrance het concept Boulangerie et Café français geexploiteerd.....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    De Hypotheker

    De HypothekerDe Hypotheker geeft onafhankelijk advies over de verkrijgbare hypotheekvormen en daaraan gekoppelde verzekeringen en verzorgt vervolgens offerte en afsluiting.
    De Hypotheker geeft onafhankelijk advies over de verkrijgbare hypotheekvormen en daaraan gekoppelde verzekeringen en verzorgt vervolgens offerte en afsluiting....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Dé Hypotheekwinkel

    Financiële dienstverlening, met name hypotheekadvies aan particulieren alsmede zakelijke klanten in samenwerking met makelaars in de regio. Dé Hypotheekwinkel houdt zich bezig met het verstrekken van onafhankelijk gratis hypotheekadvies. Momenteel wordt er gewerkt vanuit Noord-Holland met een winkelformule....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    EmbroidMe

    EmbroidMe Individualisering en promotie. Ook in Nederland groeit hiervoor de belangstelling. EmbroidMe speelt op deze trend in met een breed assortiment kleding, textiel en promotionele artikelen die op professionelewijze worden geborduurd en bedrukt met logo’s, afbeeldingen en teksten. Het maakt het niet uit of de klant behoefte heeft aan 1 of 1.000 stuks....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Formido

    Formido Verkoop van het totale doe-het-zelf assortiment met accent op decoratieve assortimenten.
    De franchiseformule van Formido blijkt uiterst succesvol. De uitstraling is landelijk maar biedt vooral ruimte aan individueel ondernemerschap. Eén ding hebben onze vestigingen gemeen; klanten worden gekoesterd....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Optima

    Momenteel bent u actief in de financiële dienstverlening of de makelaardij. U heeft veel contact met de consument en helpt u ze om hun dromen waar te maken. Het regelen van de fi nanciële zaken, het vinden van de geschikte woning, allerlei zaken waar de klant een gevoel krijgt van rust en zekerheid...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    PostMasters

    PostMasters Postmasters is een one-stop-shop, waar particulieren en ondernemers alle postzaken met bijbehorende documentbewerking en -afhandeling kunnen (laten) regelen.
    Daarnaast biedt PostMasters complete dienstverlening op de gebieden van digitaal drukwerk, kopiëren, internet, internetveiling, mailings en postbusservice. Een uitkomst voor ondernemers die hun primaire bedrijfsproces vooropstellen.....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Rots-Vast Groep

    Rots-Vast Groep Bij de Rots-Vast Groep staat de huurder centraal. Na een selectie van woonplaats en eventueel van huursom, kunnen de geselecteerde woningen met begeleidende foto’s vrijblijvend worden bekeken. Als men besluit deel te nemen aan de verhuurbemiddeling, dan is er via de website de mogelijkheid om meteen tot inschrijving over te gaan....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Shoeby Fashion

    Shoeby Shoeby Fashion is een succesvolle winkelformule voor trendy dames- en herenmode. De collectie bestaat uit vrijetijdskleding, hippe items, jeans en accessoires. De vestigingen bevinden zich op goede winkellocaties in kleinere plaatsen en stadsdeelcentra....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Time Out Sport

    Time Out Sport Time Out Sport is in de afgelopen zeven jaar uitgegroeid tot een volwaardige franchise sportketen en bestaat inmiddels uit 46 sport/mode winkels. Deze 46 Time Out Sport winkels zijn op dit moment nog met name gevestigd in Noord-, Midden- en Oost Nederland....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan

    Indien u deze nieuwsbrief niet meer wilt ontvangen, kunt u een e-mail sturen naar natascha@firstformula.nl met als onderwerp 'afmelden'.

    ©2008 Copyright Uitgevery First Formula B.V., Weesp
    first formula