Welkom op de website van
De Nationale Franchise & Formulegids.
De gids voor al
uw franchise informatie en de mogelijkheden in franchiseland.
home
alle franchises
alle specialisten
interviews
franchise info
winkels te koop
archief
Wist u dat...
De medewerkers van het Blokkerconcern "
Blokker
, Marskramer, Xenos, Bart Smit en Intertoys" krijgen per juni twee procent loonsverhoging. Jongeren tussen 21 en 23 jaar krijgen bij ten minste een jaar ervaring een extra periodiek.
Hans Wagner is benoemd tot Directeur Winkeloperatie van
DA
. Hij neemt per 16 mei de taken over van Gert Blaauw. Hij was tot nu regiomanager bij Super de Boer en heeft ook gewerkt bij Makro, Plus en C1000.
Bakkersland wil na een aantal jaren van verandering weer groeien. Er werden in de afgelopen jaren vijf bakkerijen gesloten en verkocht en Quality Bakers werd gekocht. Ondanks het spanningsveld van grondstofprijzen en prijzen is men toch optimistisch.
Groothandel Natudis van formule
Natuurwinkel
en La Place gaan samenwerken op het gebied van duurzame distributie. Ze willen besparen en een bijdrage leveren aan een lagere CO2-uitstoot.
Uit steekproeven die zijn genomen na de opening van de eerste AH-super in België is gebleken dat deze winkel de goedkoopste in de regio is, ondanks prijsverlagingen bij de concurrenten. Een prijzenoorlog ligt daarmee in het verschiet.
Etos
is door een panel van GfK opnieuw verkozen tot beste drogisterijformule 2011. In 2008 en 2009 waren ze ook de beste naar werden in 2010 voorbijgegaan door Dirkx.
McGregor, Gaastra en SuitSupply hebben de handen ineen geslagen en samen een winkel geopend in Leiden.
Tijdens het jaarcongres ‘What’s going on in Retailing’ heeft directeur Eva-Lotta Sjöstedt van
Ikea Nederland
bekend gemaakt dat haar bedrijf geen verkopen via een webshop overweegt.
Bij de Sperwer Groep van de
Plus-supermarkten
is de winst in het afgelopen jaar gedaald van 8,6 naar 3,5 miljoen euro. De daling is voornamelijk het gevolg van steunmaatregelen aan franchisenemers.
Retailorganisatie
Euretco
heeft vorig jaar beter gepresteerd dan in 2009. Na een extra voorziening van 2,3 miljoen euro voor herstructurering blijft er netto een nagenoeg gelijke winst van 3,8 miljoen over.
José te Dijk is toegevoegd als directeur formules van DGN Retail. Zij is afkomstig van de Koninklijke Reesink. In haar functie zal zij leiding geven aan de drie formulemanagers van ,
Hubo
en
Doeland
en het toegevoegde
Fixet
.
Sligro Food Group
maakt bekend Willem-Jan Strijbosch per 1 juni 2011 te zullen benoemen tot directeur Foodservice, tevens statutair directeur van Sligro Food Group Nederland B.V.. Hij neemt daarmee binnen de hoofddirectie de verantwoordelijkheden over van Henk-Jan Peterse.
McDonald’s
wil op 19 april in de Verenigde Staten op één dag 50.000 nieuwe arbeidskrachten werven met de leus “Een McJob biedt groeimogelijkheden”. Het gaat zowel om deeltijd- als voltijdsbanen, voor bedienend personeel en management.
Bericht uit de nationale franchise & formule brief | voor al uw franchisenieuws | dinsdag 5 april 2011
.
Terug naar het nieuwsbrief archief.
verstuur dit bericht naar een vriend
|
More
Franchise formules
Merken
Nieuws
Handige links
First Formula
Bestellen
Food
Blokker
Nieuwsbrief
De Nationale Franchise Krant
Over First Formula
Franchisegids
Non Food
Shoeby
Artikelen
Het Nationale Franchise Congres
Wat is franchise
Abonnement nieuwsbrief
Mode
Kwalitaria
Twitter
De Nationale Retailgids
Adres & Route
Kaarten Franchisebeurs
Dienstverlening
Lampenier
Facebook
De Franchise & Formulebeurs
Adverteren
Kaarten Franchisecongres
Wonen
De Hypotheker
RSS Feed
Onderneem 't
Handige Adressen
Info franchise formules
meer formules...
meer merken...
Winkels te koop
meer handige links...
Home
© 2002-2011 |
FAQ
|
Zoeken
|
SiteMap
|
Contact
|
Links
Nationale Franchise & Formulegids voor
Franchisenemers & Franchisegevers