Klik hier voor de online versie...


In deze nieuwsbrief
Wist u dat...
Euretco benoemd franchise directeur
Verhage presenteert groeiplannen
Agri Retail op de goede weg
Super Snack wordt Smulwereld
Ondernemer worden? Kom naar de beurs!
Winkeltijdenwet zorgelijk voor Gemeenten
Open je eigen lief! winkel in Alkmaar
Metro Kids Company wil naar ons land
Vliegende start Eigen Horeca Makelaar.
Vakcentrum begeleid SdB overstappers
Franchise Keurmerk voor Coffee@Work
Vraag het aan Marco: Zuinige auto van de zaak
Multicopy Arnhem overgenomen door PostMasters
Lake Side groeit naar 100 vestigingen in 2012
Talking French nu ook bij Galeria INNO
Schrijf je nu in voor ‘The Franchise Dragons’
Nieuwe franchise in vloerverwarming

Ondernemers gezocht:
SIGN*A*RAMA, Refill Ink, Subway Sandwiches & Salads, Supervlaai, The Phone House, Time Out Sport, Totaal Gemak, Visgilde, Warmteservice, Zest Fresh Juice Bars, Ziejezo Kappers



De Nationale Franchise & Formulebrief komt mede tot stand dankzij:

    ASPOS internetkassa             Rabobank Franchise

ABN AMRO Arrangementen & collectieve regelingen Tegelgroep Nederland custom made tegeloplossingenFirstRetail Meer omzet? Klik hier!



Verhage presenteert groeiplannen

Verhage Fastfood heeft zijn groeiplannen voor dit jaar gepresenteerd. Het wil dit jaar met ten minste vier nieuwe vestigingen uitbreiden en komt dan op 35 in totaal. In het eerste kwartaal opent een vestiging in Bloemendaal en in het tweede in een nieuwbouwwijk in Hendrik Ido Ambacht. Later volden dan Spijkenisse en Leidsche Rijn. Verhage constateert een verschuiving in het gebruik van de klanten. In het verleden was 70 procent afhaal en dat is nu nog vijftig procent. Steeds meer klanten gebruiken een maaltijd in het zitgedeelte van de vestiging. De formule probeert hier meer op in te spelen.


Agri Retail op de goede weg

De winkelformules BoerenBond en Welkoop van Agri Retail hebben een goed jaar achter de rug. Vestigingen hadden een omzetstijging van tussen vijf en tien procent. Dat is te danken aan de aanpassingen die in de formules zijn doorgevoerd. Er was een te groot en niet-passend aanbod en er werd besloten dat te veranderen. Belangrijk voordeel daarvan is dat daarmee ook de doelgroep werd veranderd. Klanten kunnen nu ook terecht voor zwembaden, barbecues en tuinmeubilair. Wat blijft is dat de winkels vooral zijn gericht op doelmatigheid voor het buitenleven. In het afgelopen jaar groeide de formule met acht vestigingen en voor dit jaar staan er evenveel in de planning.


Ondernemer worden? Kom naar de beurs!

Wil jij zelfstandig ondernemer worden en je aansluiten bij een formule? Kom dan naar de Franchise & Formule Beurs Onderneem ‘t! in Studio Baarn. Onderneem ‘t! is dé beurs die je als toekomstig ondernemer niet mag missen! Er zijn tientallen formules uit verschillende branches, banken en adviseurs om mee in gesprek te gaan. Op beide beursdagen is er o.a. The Franchise Dragons en worden er seminars gegeven door de Kamer van Koophandel. Daarnaast kun je tal van prijzen winnen, voor de winnaar van The Franchise Dragons is er een gloednieuwe flatscreen tv!

Toegang, parkeergelegenheid en kinderopvang zijn gratis.

Onderneem ‘t! vindt plaats op:
Vrijdag 19 maart van 11.00 tot 17.00 uur
Zaterdag 20 maart van 10.00 tot 16.00 uur
Locatie: Studio Baarn, direct gelegen aan de A1 en A27

Vraag hier gratis entreekaarten t.w.v. € 25,- aan.

Indien u geïnteresseerd bent om als standhouder deel te nemen aan de Onderneem ‘t! beurs, dan kunt u contact opnemen met: Tiago Jurgens of Michel van der Stelt via telefoonnummer: 0294-48 10 21 of firstformula@ikwordondernemer.nl


Metro Kids Company wil naar ons land

De Amerikaanse kinderkledingformule Metro Kids Company is op zoek naar franchisenemers voor ons land en heeft al een eerste franchisevestiging geopend. De formule volgt drie kledinglijnen: een jongenslijn, een meisjeslijn en een klassieke lijn voor jongens en meisjes. Het gaat om hoogwaardige kleding, draagbaar, comfortabel en functioneel voor baby’s, jongens en meisjes in de maten 2 tot 16. In het voorjaar wordt de collectie uitgebreid met beachwear die gecombineerd kan worden met bijpassende tops, rokjes, hoedjes en slippers.


Vliegende start Eigen Horeca Makelaar.

Horeca Makelaardijformule Eigen Horeca Makelaar is afgelopen maanden flink gegroeid. Binnen 5 maanden zijn er 5 franchisenemers bijgekomen.

Het succes is te danken aan de marktgerichte aanpak, de intensieve samenwerking en het onderscheidende productenpakket. December 2009 en januari 2010 waren topmaanden, zowel in aantallen nieuwe klanten als in aantallen verkochte zaken.

Als eerste horecamakelaar heeft Eigen Horeca Makelaar het doe-het-zelf verkooppakket geïntroduceerd, met dit pakket kunnen eigenaren van horecazaken hun zaak te koop zetten voor een vast laag bedrag aan makelaarscourtage. Dit pakket slaat enorm goed aan in de markt.

Ruud Verschoor, directeur: “De doelstelling van Eigen Horeca Makelaar is om eind 2010 de grootste Horeca makelaardijformule in Nederland te zijn. Dat betekent in totaal 20 vestigingen. Gezien het tempo waarop we nu bezig zijn en de gesprekken die op het moment door heel het land gevoerd worden, is het niet meer de vraag of we die doelstelling gaan halen, maar de vraag is nu: wanneer gaan we in 2010 die doelstelling halen?”


Franchise Keurmerk voor Coffee@Work

Franchiseformule Coffee@Work heeft het predicaat ‘Initiële Beoordeling’ van het Franchise Keurmerk ontvangen. Onafhankelijk onderzoek van Stichting Franchise Keurmerk toont de kwaliteit van de werkwijze van deze startende franchisegever. Emy Smolders, voorzitter van het Franchise Keurmerk: ‘Coffee@Work is een franchiseformule waar de potentiële franchisenemer nu inzicht heeft in alle werkwijzen. Dit kan bijdragen aan de expansie omdat de drempel wordt verlaagd voor kandidaat-franchisenemers om voor het concept van een startende franchisegever te kiezen. De formule is volledig in balans en is klaar voor de groei en de toekomst.’

lees verder...


[advertentie - Securitas Alert Services]
Securitas Alert Services



Multicopy Arnhem overgenomen door PostMasters

Multicopy Arnhem is sinds 1 januari 2010 overgenomen door PostMasters Arnhem. PostMasters floreert goed bij de sluiting van de grote postkantoren.

PostMasters, van Arnhemse bodem, floreert goed op de Steenstraat in Arnhem en heeft per 1 januari alle klanten van het failliete Multicopy Arnhem overgenomen. PostMasters kan de klanten alles bieden op het gebied van drukwerk, maar eveneens op het gebied van post. Daarbij is PostMasters compleet onafhankelijk in de postmarkt.

lees verder...


Talking French nu ook bij Galeria INNO

Modeketen Talking French zet de volgende stap in de distributiestrategie en breidt het aantal verkooppunten uit. Naast de bestaande 24 Talking French winkels is het label binnenkort ook te koop bij de prestigieuze Belgische grootwarenhuisketen Galeria INNO. De eerste Talking French shop-in-shops openen in de  vestigingen van Antwerpen, Brussel en Luik.

In België staat Talking French al 5 jaar voor stijlvolle modetrends in combinatie met pure basics. De collectie kenmerkt zich door comfort en klasse en is een geheel van krachtige kleuren en mooie materialen als tricot, jersey, wol en zijde. Daarnaast is er een ruime keuze in accessoires als schoenen, tassen, riemen en sieraden. Talking French heeft de productie en logistiek geheel in eigen beheer.

De collectie van Talking French is vanaf 6 februari te vinden in Antwerpen, vanaf 11 februari in Luik en vanaf 13 februari in Brussel in het filiaal aan de Nieuwstraat.


Nieuwe franchise in vloerverwarming

In 2009 zijn de eerste voorbereidingen gestart voor de introductie van een nieuw franchiseconcept voor vloerverwarmingsystemen. Er zijn al enkele kandidaten als franchisenemer geselecteerd. Eigenaar M. Michiels en franchiseadviseur Bart van der Schoot werken samen verder aan een landelijke introductie die begin 2010 zal plaatsvinden. Montage Garant werkt samen met landelijke opdrachtgevers en zoekt professionele uitvoerende montageploegen. Hebt u een montagebedrijf voor vloerverwarmingsystemen en wilt u graag strategisch samenwerken, neem dan contact op met Bart van der Schoot op 06-22 517 819 of stuur een e-mail naar info@franchiseadviseur.nl

In samenwerking met Bart van der Schoot is een strategie ontwikkeld om de projectenmarkt van vloerverwarmingsystemen beter te ontwikkelen. Hierbij zijn de vereiste documenten zoals oa. Handboek, Franchisecontract en Franchisevoorwaarden opgemaakt. Hiermee is een goede basis gelegd voor de verdere uitrol van het concept.


[advertentie - Trainjezelf]

Train uw winkelpersoneel
Train je zelf is een initiatief van de Retailbranche. Voor slechts € 49.80 doorloopt uw medewerker op een korte en aangename wijze een complete online training. De training verschaft op verbluffende wijze inzicht ten aanzien van de belevingswereld van de consument en geeft uw medewerkers het gereedschap om bijvoorbeeld om te gaan met de verschillende karakters van uw klanten. Nadat de cursist de training succesvol heeft doorlopen ontvangt uw collega het certificaat "verkopen in retail".


De Nationale Retailgids 2009/2010 is uit!

  • Wilt u weten wie de winkelinrichter van T-Mobile is?
  • Wie verzorgt de vloeren van Bruna?
  • Ik wil mij oriënteren op een nieuw kassasysteem, wie zijn de gerenommeerde partijen op dit gebied? En voor welke formules werken zij?


Op www.denationaleretailgids.nl vindt u alle antwoorden. Als formulemanager hebt u gratis toegang tot alle informatie. Inloggegevens niet bij de hand? Klik hier om deze direct toegezonden te krijgen.

De Nationale Retailgids 2009/2010 is hét handboek voor de retail en bevat een compleet overzicht van alle 961 retailformules met meer dan 4 vestigingen in Nederland. Daarnaast zijn de uitgebreide gegevens opgenomen van de 400 belangrijkste toeleveranciers aan de retail. Hierbij is o.a. aangegeven aan welke formules geleverd wordt.

Behalve zeer uitgebreide informatie per formule, is 98% van de formules ook met een kleurenfoto van het exterieur of interieur weergegeven. Bovendien is vermeld:
     
  • De activiteit
  • De stepstones
  • Het type samenwerking
  • De netto verkoopoppervlakte
  • De gemiddelde omzet per vestiging
  • Gemiddeld aantal medewerkers
  • Het aantal eigen en franchise vestigingen van de afgelopen drie jaar
  • Et cetera
Klik hier om de gids te bestellen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met First Formula: (0294) 481 021


Supervlaai
Supervlaai
Vlaaienspeciaalzaak met een uitgebreid assortiment dagverse luxe vlaaien en sfeervolle coffee corner. Supervlaai Franchise: het andere vlaaienconcept! De succesvolle formule bestaat al vanaf 1995 en heeft een...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Time Out Sport
Time Out Sport is in de afgelopen acht jaar uitgegroeid tot een volwaardige franchise sportketen en bestaat inmiddels uit 40 sport/mode winkels. Deze 40 Time Out Sport winkels zijn op dit moment nog met name gevestigd in...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Visgilde
Visgilde is een moderne visspeciaalzaak voor mensen die houden van gezond en vooral lekker eten. Bij ons vindt u een wereld aan verse vis, visspecialiteiten, kant-en-klaar maaltijden en andere lekkernijen, voor ieder moment van de dag en het hele jaar door...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Zest Fresh Juice Bars
ZEST is een uitstekend en uiterst doordacht juice bar concept dat de klant een zeer gezond en lekker product aanbiedt, dat perfect aan zijn wensen beantwoordt. Dit maakt ons juicebar concept uniek in de Benelux...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Wist u dat...
  • De warenhuisformule Hema opent deze week zijn 500e vestiging. Deze is gevestigd in Oosterbeek en de formule viert dat met een aanbod van 500 top-producten. De rookworst staat daarbij op nummer één.

  • Het Hoofdbedrijfschap Detailhandel heeft bekend gemaakts dat slagers en poeliers in het afgelopen jaar ruim zes procent omzet hebben ingeleverd. Bijna driekwart van de uitgaven voor vlees komt terecht bij de supermarkten.

  • Bij de tweewielerbranche was het Hosanna! Er werden meer dan 1,3 miljoen tweewielers verkocht. Dat leverde een omzetstijging in de branche op van vier procent.

  • Om nog wat plooien glad te strijken is de vergadering van de Golf ondernemersvereniging voor twee weken uitgesteld naar 17 februari. De winkeliers stemmen dan over een collectieve overgang naar de EmTé formule.

  • Supermarktformule Spar heeft zijn derde pilot geopend voor het uittesten van een nieuw assortiment in kleine winkels. Belangrijk verschil is meer ruimte voor versproducten.

  • Van Kooten uit Soest is gekozen tot Ambachtsbakker van het jaar 2010. De jury prees de eigenaren om hun ondernemerschap, kwaliteit en uitstraling van de winkel.

  • De winst van Sligro op de supermarktformules Golff en EmTé is in het vorige jaar van drie naar vijf miljoen gestegen en vormen een belangrijke bijdrage in het totaalresultaat.



Euretco benoemd franchise directeur
Euretco Wonen

Retailserviceorganisatie Euretco heeft met ingang van februari Steve Evers benoemd tot directeur formules. Hij gaat leiding geven aan de formules Decorette, Lampenier, Sport 2000 en Runnersworld. In deze functie maakt hij ook deel uit van de groepsdirectie. Euretco is van mening dat de aansturing van franchiseformules een andere vorm van dienstverlening en ondersteuning vraagt aan de franchisenemers en verwacht dat deze formules dan beter functioneren en groeien. Evers heeft ervaring opgedaan in diverse retailketens in binnen – en buitenland. “Er zit ontzettend veel variëteit, creativiteit en potentie in de verschillende formules. Ik wil er met het team medewerkers en met de ondernemers het optimale uithalen. Dat kunnen we onder ander doen door nog meer in te zetten op consumentendenken”, aldus de nieuwe directeur.


Super Snack wordt Smulwereld

In 2006 nam FFC Formulebeheer Super Snack over en deze formule wordt nu samengevoegd met Smulwereld van FFC. De aangesloten ondernemers van Super Snack hebben intussen de verbouwingsvoorstellen ontvangen. De formulebeheerders verwachten dat met een samenvoeging en gelijktijdig een aanpassing van de formules te kunnen groeien naar 150 vestigingen. De Super Snacks worden bevoorraad door Deli XL en FFC wil door samenwerking met deze groothandel ook de logistiek verbeteren. Beide bedrijven kunnen dan doen waar ze goed in zijn. FFC kan zich blijven richten op formulebeheer en begeleiding van de aangesloten ondernemers en Deli XL op de levering.


Winkeltijdenwet zorgelijk voor Gemeenten
Winkelstraat

De Gemeenten kijken met zorg naar de behandeling van de Winkeltijdenwet in de Eerste Kamer. Er zijn namelijk op diverse fronten door Gemeenten toezeggingen gedaan en afspraken gemaakt over zondagsopening aan en met winkeliers. Die kunnen straks in strijd blijken met de nieuwe wet en kunnen dan tot schadeclaims van winkeliers leiden aan de diverse Gemeenten.


Open je eigen lief! winkel in Alkmaar

Voor de eigen winkel in Alkmaar is lief! op zoek naar franchisenemers die zich thuis voelen op de winkelvloer van lief! Ondernemers die servicegericht zijn, gevoel hebben voor winkelpresentatie en met aandacht te werk gaan.

lief! staat voor babywear en lifestyle. Naast de eigenwijze kleding in vrolijke kleuren brengt lief! alles wat zich in een baby- of peuterkamer kan bevinden. Een compleet, vernieuwend, kwalitatief hoogwaardig en betaalbaar assortiment. Het totaalconcept is gebaseerd op ‘Dutch design’.

Als franchisenemer van lief! ben je zelfstandig ondernemer en maak je gebruik van de ondersteuning en de expertise van de franchiseorganisatie van lief! Zo sta je er niet alleen voor. Het lief! franchiseteam verzorgt onder meer opleiding & training, een turn-key lief! winkel, centrale inkoop en logistiek, automatisering, marketing & promotie en bedrijfsbegeleiding.

Geïnteresseerd?
Neem contact op met Customerfactory – franchiseadviseurs, Marieke Smallegange op telefoonnummer 070 – 345 3430 of vraag een informatiepakket aan via info@customerfactory.nl


[advertentie - PRIMA Image Building]



Vakcentrum begeleidt SdB overstappers

Het Vakcentrum wil de 60 Super de Boer-franchisers gaan adviseren die hun winkel moeten ombouwen naar Jumbo of C1000. In week 12 zal Jumbo het conditiestelsel presenteren en dan staan er voor de SdB-ondernemers grote veranderingen te wachten. De winkel, het exploitatiemodel en assortiment ondergaan grote wijzigingen en dat heeft gevolgen voor de concurrentiepositie en marktgebied. Jumbo wil bovendien dat de nieuwe vestigingen een omzetverhoging van 25 % scoren. De vraag is hoe stevig die eis is en wat de eventuele consequenties zijn bij niet slagen. En uiteindelijk: wat er van die omzetstijging overblijft voor de franchisenemer.


Vraag het aan Marco: Zuinige auto van de zaak
BDO | Marco

Beste Marco,

Ik heb een eigen zaak en overweeg om een nieuwe auto op naam van de zaak te kopen. Deze auto wil ik zowel zakelijk als privé gaan gebruiken. Nu hoorde ik dat de overheid de aanschaf van zuinige auto’s fiscaal stimuleert. Welke fiscale voordelen zijn er precies?

Fiscaal is het in 2010 zeer voordelig om een auto met geen of weinig CO2-uitstoot op de zaak aan te schaffen. Een zeer zuinige benzineauto mag maximaal 110 gram CO2 per kilometer uitstoten, een dieselauto 95 gram per kilometer.

Koop je een zeer zuinige auto dan betaal je bij de aanschaf geen BPM. Daarnaast ben je vrijgesteld van motorrijtuigenbelasting. De auto mag fiscaal in twee jaar worden afgeschreven, normaal is dit vijf jaar. Verder kun je maximaal 28% investeringsaftrek claimen.

Gebruik je de auto ook privé dan vindt er een bijtelling van maximaal 25% van de catalogusprijs op je inkomen plaats. Voor CO2-uitstootloze auto’s bedraagt de bijtelling echter 0% tot en met 2014. Voor zeer zuinige auto’s bedraagt de bijtelling 14%.

Al met al is het fiscaal de moeite waard om een zeer zuinige auto te overwegen.

Marco Straten is belastingadviseur bij BDO. Heb je ook een vraag voor Marco? Mail deze dan naar Marco.Straten@bdo.nl. Als je vraag wordt beantwoord in deze rubriek ontvang je tevens gratis 30 minuten gratis telefonisch advies van Marco.



Lake Side groeit naar 100 vestigingen in 2012
Lake Side
in het najaar van 2009 zijn bij Lake Side - dé jeansautoriteit van Nederland - 6 nieuwe franchisenemers gestart. De franchisenemers gaan aan de slag in 6 voormalige eigen vestigingen in de plaatsen Budel, Meppel, Oosterhout, Stadskanaal, Putten en Uithuizen. Lake Side heeft nu 62 stores; 27 eigen vestigingen en 35 franchisevestigingen. In 2010 worden nog eens 5 nieuwe stores geopend. Lake Side ligt daarmee op koers om haar ambitieuze groeidoelstelling van 100 vestigingen in 2012 te verwezenlijken.

lees verder...


Schrijf je nu in voor ‘The Franchise Dragons’

Tijdens de Franchise en Formule beurs Onderneem ‘t! vindt dit jaar wederom de ‘The Franchise Dragons’ plaats. Potentiële franchisenemers worden door een vakjury beoordeeld op onder andere hun ondernemerskwaliteiten, passie en enthousiasme. De ultieme test voor kandidaat-franchisenemers om te bepalen of hij of zij over de vereiste kwaliteiten / eigenschappen beschikken om franchisenemer te worden. De juryleden bestaan uit 3 ervaren franchisegevers en adviseurs uit de franchisewereld. Nadat de kandidaat zichzelf kort heeft voorgesteld en zijn of haar plannen aan de juryleden heeft voorgelegd, krijgt hij/zij een aantal kritische vragen voorgelegd om zo te bepalen wie het meest geschikt is als franchisenemer.

Denk jij over de juiste mix van ondernemerschap, enthousiasme en doorzettingsvermogen te beschikken en durf jij de test aan? Geef je dan nu op voor de 'The Franchise Dragons', overtuig de jury en wellicht ga jij met een gloednieuwe Flatscreen TV naar huis!

Anna Loots, winnaar Franchise Dragons 2009 over haar deelname: “Mijn tactiek was mijn persoonlijke leiderschap en ondernemendheid over te brengen door middel van anekdotes waaruit mijn passie, authenticiteit en daadkracht zou blijken. Nu ben ik zakelijk voor mezelf begonnen met een internationaal marketing bedrijf.”

‘The Franchise Dragons’ vindt op beide beursdagen (19 en 20 maart) plaats. Klik hier om een kort interview te lezen met The Franchise Dragons winnares van 2009: Anna Loots.

Kijk voor meer informatie over de Ondeneem ‘t! beurs op: www.ikwordondernemer.nl


Ondernemers gezocht

De onderstaande formules zijn op zoek naar ondernemers. Via het invulscherm kunt u direct informatie aanvragen bij 130 franchiseformules.


SIGN*A*RAMA
SIGN*A*RAMA
Als gevolg van de snel toenemende concurrentie die bedrijven in de markt ondervinden is de behoefte opgemerkt te worden en zich te onderscheiden sterk gestegen. Reclame en promotie is daarvoor het middel bij uitstek...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Refill Ink
Vanaf het moment dat navullen in Nederland voet aan de grond kreeg, heeft Refill Ink een prominente plaats ingenomen. Door het gebruik van de beste kwaliteitsinkt en deskundige training zijn er afgelopen jaren dan ook diverse predikaten verleend...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Subway Sandwiches & Salads
Ook in Nederland & België schieten de vestigingen als paddenstoelen uit de grond. Om verder te groeien als keten is Subway altijd op zoek naar enthousiaste ondernemers die het concept van de broodjesketen kan uitdragen...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


The Phone House
The Phone House
The Phone House Nederland is onderdeel van het Britse beursgenoteerde The Carphone Warehouse. The Carphone Warehouse is de grootste onafhankelijke retailketen voor mobiele communicatie in Europa...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Totaal Gemak
Consumenten kopen hun krant, tijdschrift, Staatslot, wenskaart, rookwaar, of ticket graag bij een vast adres. Enthousiasme van de ondernemer in kwestie, goede service, kennis van zaken en een vriendelijke glimlach zijn argumenten van een consument om de keuze juist op uw zaak te laten vallen...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Warmteservice
Past de Warmteservice-formule bij u? Wij zoeken commerciële kandidaten met technische affiniteit. Warmteservice is gespecialiseerd in de verkoop van verwarming. Een groot assortiment CV-ketels, (design-)radiatoren en vloerverwarming, wordt aangeboden tegen een laag prijsniveau...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Ziejezo Kappers
De voordelen van een franchisenemer zijn aanzienlijk. Daar waar een compleet zelfstandig ondernemer haar kosten geheel zelf moet dragen zijn bij een franchise de kosten aanzienlijk lager...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan



 
Nijverheidslaan 1D - 1382 LE Weesp - 0294 481 021
info@firstformula.nl - www.firstformula.nl