De Nationale Franchise & Formule Brief | voor al uw franchisenieuws | Dinsdag 25 oktober 2011
De Nationale Franchise & Formulebrief komt mede tot stand dankzij:
Klik hier voor de online versie...
In deze nieuwsbrief
Wist u dat...
Huis & Hypotheek wil los van Optima
[Advertentie - Repay Payroll]
Charles van Schaik wordt boegbeeld van Runnersworld
Opening 8ste fit20 studio in Tilburg
[Column] - SOS Retail
Forse groei Shoeby in 2011
Euretco Wonen en LifeStyle kiezen voor partnership
McDonald’s viert afstuderen van 231 geslaagden
[advertentie] - STER Media Store
[advertentie] - SPORT 2000
Aart van de Pol sluit zich aan bij Baden+
Ordina sluit ICT logistiek contract met Agri Retail
Management buy-out Speedy
Nieuwe formule: Villa Chocola Oranjerie
Van den Berg stapt over naar VakantieXperts
[advertentie] - Lake Side
[advertentie] - Sabern
Executive Home Rentals zoekt versterking in Rotterdamse regio
[Column] - Marja Groen
Grapedistrict focust op franchise
Bestel: De Nationale Franchise & Formulegids 2011!
Franchisenemer geworden via First Formula?
Ondernemers gezocht:
CijferMeester
,
Decorette
, Electric Mobility Centre,
Ervaren Jaren
,
Kroon Kozijn
,
Kvik
,
LinCHérie
,
Oil & Vinegar
,
Ritel
,
Spar
Huis & Hypotheek wil los van Optima
Verzekeraar ASR heeft de rekening-courant met intermediairbedrijf
Optima
bevroren, zo meldt Assurantie Magazine. De maatregel noopt Optima tot harde ingrepen. Banen staan op de tocht en bedrijfsonderdelen in de etalage. Bij de centrale organisatie van Optima in Hardinxveld-Giessendam verliezen 25 van de ruim 130 mensen hun baan, onder meer door gedwongen ontslag. "We gaan onze focus verleggen", zo licht directeur René van Gils de herstructurering toe.
De financiële situatie bij Optima is zorgelijk. Het bedrijf leed in 2009 een verlies van € 8,6 mln. Daarvan is € 7 mln toe te schrijven aan afschrijvingen/waardeverminderingen. Het eigen vermogen was eind 2009 liefst € 8,7 mln negatief, terwijl de kortlopende schulden eveneens met ruim € 5 mln de kortlopende activa overschreden. Maar actuele cijfers over 2010 heeft Optima nog niet gepubliceerd en wil de directie ook niet prijsgeven.
Klik hier voor het gehele bericht...
Charles van Schaik wordt boegbeeld van Runnersworld
Aan de vooravond van de 25e verjaardag van de formule zet
Runnersworld
belangrijke stappen op weg naar gezonde groei en verdere versterking van de formule. Om hieraan leiding te geven is Charles van Schaik aangetrokken in de functie van Formulemanager. Van Schaik begint uiterlijk 15 november aan zijn opdracht. Hij rapporteert aan Steve Evers, directeur formules bij Euretco, waar Runnersworld deel van uitmaakt.
[Column] - SOS Retail
Maatschappelijke formules binnen franchise
Al heel wat jaren draai ik mee in de franchisewereld en heb ik diverse bewegingen binnen de franchisebranche mogen meemaken. De meest opvallende vind ik momenteel de toename van het aantal franchiseorganisaties binnen de maatschappelijke dienstverlening.
Klik hier voor het gehele bericht...
Euretco Wonen en LifeStyle kiezen voor partnership
LifeStyle
, hét home-living retailconcept, heeft al een sterke basis in Nederland, met 16 winkels en 3 franchisevestigingen. LifeStyle is een toonaangevend en trendy concept op het gebied van home decoration, furniture, personal care & fashion.
Vanuit haar visie en missie wil LifeStyle mensen thuis laten genieten van de alledaagse dingen van het leven. ‘Wij zien nog enorme groeikansen op de Nederlandse markt, met name in de vorm van shops in the shop’, stelt Paul Brouns, directeur Wholesale bij LifeStyle. ‘Voor woonwinkels met een behoorlijke traffic, kunnen wij die traffic versterken en een hoge omzet per vierkante meter toevoegen. Hierbij kunnen we variëren met een aantal shopvarianten. We hebben de overtuiging dit samen met Euretco sneller te kunnen realiseren’, aldus Brouns.
[advertentie] - STER Media Store
Uw kans voor deelname in een winstgevend nieuw entertainment concept
STER Media Store
levert al bijna 30 jaar films en ondersteuning aan meer dan 60 videotheken en 40 winkels handelend onder eigen naam. Voor de directe toekomst is een nieuw shop-in-shop concept ontwikkeld voor circa 1500 locaties in plaatsen waar geen videotheek meer is gevestigd. Naast fysieke DVD's kan de consument hier ook kiezen voor het digitaal huren of kopen van films.
De financiering bedraagt maximaal 200.000 euro, die al binnen 2 jaar uit de cashflow kan worden afgelost. Het rendement uit deelname is dan ook zeer hoog. Bij interesse geven we graag meer inzage in de bijbehorende cijfers en beoogde doelstellingen.
Aart van de Pol sluit zich aan bij Baden+
Het gerenommeerde bedrijf Aart van de Pol Badkamers en Tegels heeft zich per 1 september aangesloten bij de formule
Baden+
. Aart van Pol Badkamers en Tegels heeft een mooie kwalitatieve showroom en richt zich op de verkoop van de complete badkamer inclusief installatie in het midden en hoge segment.
Aart van de Pol: “Het aansluiten bij een formule is een juiste stap voor de toekomst. De consument verwacht op reclamegebied zoveel dat we dat als individueel bedrijf niet voldoende kunnen waarmaken. Door samen te werken met Baden+ kunnen wij ons focussen op de verkoop van badkamers en worden de reclame-activiteiten professioneel door Baden+ verzorgd. Baden+ biedt heel veel maatwerk waardoor we niet in 1 centraal jasje worden geduwd. En dat spreekt me aan!“
Management buy-out Speedy
Kwik-Fit verkoopt haar dochterbedrijf
Speedy
aan het zittende management. Dat heeft het bedrijf vorige week bekend gemaakt. Voor de Nederlandse vestigingen van der franchiseformule verandert er niets.
Kwik-Fit heeft van het management-team, onder leiding van de directievoorzitter Jacques Le Foll, een bod ontvangen voor de volledige overname van Franse fastfitketen. Over de hoogte van het bod worden geen mededelingen gedaan.
Speedy heeft in Frankrijk 463 vestigingen, er werken 1.800 mensen. Het bedrijf werd in 1999 gekocht door de Kwik-Fit groep. De huidige verkoop komt voort uit de overname van Kwik-Fit door het Japanse Itochu Corporation, in juni van dit jaar. Volgens een verklaring van de directie leverde een interne evaluatie op dat het in het belang van het bedrijf beter was Speedy weer van de hand te doen.
Speedy heeft in Nederland 22 vestigingen. Het bedrijf valt hier niet onder Kwik-Fit, maar heeft via Speedy Frankrijk een franchiselicentie voor de Nederlandse markt. Directeur Theo van Gammeren van Speedy Nederland liet eerder weten dat de verkoop voor Nederland geen directe gevolgen hoeft te hebben. Van Gammeren was niet bereikbaar voor commentaar.
Van den Berg stapt over naar VakantieXperts
Diana van den Berg, franchisenemer Thomas Cook en tevens lid van de franchiseraad, heeft gekozen om per 1 november aanstaande over te stappen naar
VakantieXperts
.
Diana heeft drie filialen: in Rhenen, Lunteren en Zetten "Een duidelijke toekomstvisie, ondernemerschap en de mogelijkheid om krachten te bundelen in Rhenen zijn doorslaggevend geweest in mijn besluit. Ik heb een duidelijk beeld van de formule van VakantieXperts en dit biedt kansen voor mijn bedrijf," aldus Van den Berg.
De afgelopen periode heeft voor VX in het teken gestaan van vele gesprekken met potentiële franchisenemers. Diederieke Alferink namens VakantieXperts: “Dat wij nu met enkele ondernemers uit diverse geledingen overeenstemming hebben bereikt, is fantastisch. Het nieuwe seizoen gaan wij van start met een groeiend franchisenetwerk."
[advertentie] - Sabern
Op 22 november wordt een gratis seminar georganiseerd door Adobe en Sabern, waarbij uitgebreid aandacht worden besteed aan online toepassingen voor het maken van marketing materialen voor de retail en franchise organisaties.
Getoond wordt:
workflow systeem voor opmaak van folders via een automatisch- of semi-automatisch proces
opmaak van point of sales materialen en winkelreclame
schapkaarten en variabele data printing
maken van advertenties met productinformatie.
Uitgangspunt is dat op een efficiente manier marketing materialen worden opgemaakt voor drukwerk, internet, tablets en smartphones.
Er wordt rekening gehouden met huisstijlbewaking, localisatie en keuze van verschillende producten voor verschillende winkels/dealers, optimaliseren van het proces voor beheer van gegevens, opmaak en drukken van marketing materialen.
U kunt zich aanmelden bij dit seminar dat wordt gehouden op:
dinsdag 22 november 2011
in het kantoor van Adobe, Hoogoorddreef 54A, Amsterdam Z.O.
van 10.00 uur tot 13.00 uur
via de volgende link:
www.sabern.com/formulier2.htm
Sabern is een software bedrijf dat is gespecialiseerd in het opzetten van publishing en cross media toepassingen:
www.sabern.com
Sabern heeft zeer veel ervaring met het opzetten van publishing systemen zowel voor de retail branche, franchise organisaties als ook voor bedrijven die werken met dealers en distributeurs.
Voor vragen kunt u contact opnemen met Sabern: 071 5415841, en vragen naar Karen Lelieveld.
Executive Home Rentals zoekt versterking in Rotterdamse regio
Een jaar geleden begon Henry ten Brinke met groot enthousiasme aan een vestiging EHR in Rotterdam, de verhuurbemiddelingsorganisatie in tijdelijke verhuur van woonruimte voor expats, bedrijfsleven en particulieren.
Het bemiddelen in woonruimte voor deze doelgroep is in deze regio een groot succes waarbij de landelijke bekendheid van EHR als professionele partner in tijdelijke verhuur een groot voordeel bleek te zijn. Henry: ”met het toenemende aantal aanvragen en de potentie van de Rotterdamse regio wordt het hoog tijd dat andere kantoren dit deel van de Randstad komen versterken. Ik kijk uit naar een aantal proactieve collega’s waarmee we dit kunnen waarmaken”.
Bij een stagnerende woningmarkt is flexibiliteit van woonoplossingen het antwoord voor huizenbezitters. Hierin onderscheidt EHR zich al jaren. Met de ontwikkelingen op de huidige woningmarkt is dit het ideale moment om in te stappen. Ondernemers met drive en passie voor de woningmarkt kunnen zich met ondersteuning van onze organisatie uitstekend profileren in dit segment zakelijke dienstverlening.
Bestel: De Nationale Franchise & Formulegids 2011!
Oriënteert u zich op ondernemerschap in formuleverband?
Op 8 april jl. is De Nationale Franchisegids 2011 verschenen. De gids bevat een compleet overzicht van alle 724 formules die werken met zelfstandige ondernemers in Nederland en België. Van iedere formule is o.a. vermeld:
De activiteit
De entreefee
De jaarlijkse franchisefee
De gemiddelde omzet per vestiging
Gemiddeld aantal medewerkers
Het aantal eigen en franchise vestigingen van de afgelopen drie jaar
Et cetera
Verder bevat de gids 27 diepte-interviews met franchisegevers en tal van tips.
Klik
hier
om de gids te bestellen.
Ondernemers gezocht
De onderstaande formules zijn op zoek naar ondernemers. Via het
invulscherm
kunt u direct informatie aanvragen bij 130 franchiseformules.
CijferMeester
Het voeren van de administraties, het opstellen van de jaarrekening en het doen van alle belastingaangiften voor het MKB. Hoe vindt een ondernemer uit het MKB een administratiekantoor...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Electric Mobility Centre
Electric Mobility Centre (EMC) is de toonaangevende specialist op het gebied van milieuvriendelijk gemotoriseerd licht elektrisch vervoer (LEV), zoals elektrische fietsen, e-bikeboards, scooters en ATV's...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of
vraag hier meer informatie aan
Kroon Kozijn
Kroon Kozijn is gespecialiseerd in het op de markt brengen van kwalitatief hoogstaande kunststof, aluminium en stalen kozijnen. Een jong en informeel team promoot deze producten reeds vele jaren succesvol op de particuliere en zakelijke markt...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
LinCHérie
Best brands in bodywear. De slogan van LinCHérie geeft duidelijk weer wat LinCHérie en haar collectie inhoudt. Ze bestaat uit een modieus en ruim assortiment van de beste A merken, die de modebewuste doelgroep aanspreekt. De kracht van onze formule zit in de samenwerking...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Ritel
Ritel dé detaillist in mobiele telecommunicatie Ritel heeft al meer dan 15 jaar een succesvolle winkelformule voor mobiele telecommunicatie in Zuidwest Nederland met op dit moment 16 winkels op voornamelijk A locaties...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Spar
Wij zijn er van overtuigd dat u de Spar formule niet weer terug kent. Een bijzondere nieuwe en verse formule, die dominant is in een relatief klein marktgebied...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Wist u dat...
Hotelformule
Accor
gaat 150 miljoen euro investeren in de ombouw van ongeveer 600 budgetformules All Seasons, Etap en Formule 1 binnen zijn Ibis-hotelformule. Naast het bestaande Ibis komen er nu ook Ibis Style en Ibis Budget.
Zanone.nl is een nieuwe boekingssite die zorgt voor tijdelijke verhuur van leegstaande winkelpanden voor een week, een maand of per kwartaal. De nieuwe formule start in drie plaatsen en wil landelijke dekking.
Jumbo supermarkten
gaat nog voor het einde van het jaar twee Super de Boer winkels op de eilanden Texel en Ameland ombouwen.
Bij
Spar Holding
wordt Martin van der Weiden, general manager DIFS (de exportafdeling), opgevolgd door Peter van Ruitenburg. Van der Weiden gaat met pensioen en Ruitenburg heeft ervaring opgedaan bij diverse foodbedrijven.
BAS Group heeft officieel de overname afgerond van
Dexcom Holdings
. Daarmee is de weg vrij voor een nieuwe toekomst van de computer- en elektronicaformules MyCom, Dynabyte en Dixons. Samen hebben ze 270 vestigingen in ons land.
Voor de supermarktformule
Jumbo
is het 2 november feest ter gelegenheid van de opening van de 250e vestiging. Het is de voormalige SdB aan de Buitenveldertselaan in Amsterdam.
Hema
heeft de “Lekker weg club” geïntroduceerd. Via een persoonlijk lidmaatschap voor vaste klanten kunnen gezinnen een jaar lang profiteren van last-minute aanbiedingen.
Restaurantformule
La Place
start onder de naam “La Place Food” een pilot van een versafdeling met streekproducten voor thuis in het warenhuis V&D in Enschede.
De herenkledingformule
Suitsupply
gaat nog dit jaar nieuwe winkels openen in Brussel, Düsseldorf, Milaan en Shanghai. Behoudens de Belgische vestiging zijn het voor de formule drie nieuwe landen waar een eerste winkel wordt geopend.
Repay Payroll
Uniek, booming!
De franchiseformule van
Repay
is uniek. Het is de eerste payroll franchiseformule in Nederland. Nu instappen betekent dat je op de eerste rang zit van het succes van Repay. Na 6 jaar is de dienstverlening van Repay uiterst succesvol gebleken en nu kun jij daar op meeliften. Net gestart met de formule en de eerste franchisenemers zijn al gestart. Ben jij de volgende?
Klik
hier
voor meer informatie!
Opening 8ste fit20 studio in Tilburg
De ambitieuze
fit20
formule krijgt een achtste vestiging. Na de eerste zeven studio’s in Zwolle, Apeldoorn, Amersfoort, Almere, Deventer, Den Bosch en Arnhem is fit20 nu ook van start gegaan in Tilburg. De franchisenemer in Tilburg is een sportman pur sang, ex prof voetballer Dennis Schulp die ook over trainingservaring beschikt.
fit20 is dè personal training formule van deze tijd. Klanten worden in 20 minuten per week onder persoonlijke begeleiding intensief getraind. Altijd op afspraak. Door de effectieve, innovatieve trainingsmethode is 20 minuten per week voldoende om binnen 3 maanden tot merkbare resultaten te komen. De fit20 formule richt zich op de zakelijke markt, drukbezette mensen met weinig tijd.
Voor 2011 staan nog zes nieuwe vestigingen in de planning.
Forse groei Shoeby in 2011
Fashionketen
Shoeby
opende dit jaar al 29 nieuwe winkels. Hiermee wordt zowel de groeitrend voortgezet als het aandeel in de fashionmarkt aanzienlijk vergroot: Shoeby heeft nu 225 winkels in Nederland en 7 in België. Niet alleen de winkels waren afgelopen jaar succesvol, ook de webshop liet een belangrijke groei zien.
De directie van Shoeby verwacht in 2012 verder te groeien. De ambitie is om het aantal winkels in 2012 met 25 winkels uit te breiden. Hans den Arend, CFO bij Shoeby: ”We zien dat we het momenteel een stuk beter doen dan andere spelers in de markt. We liggen goed op koers voor wat betreft het realiseren van onze doelstellingen: 250 winkels in 2012. Ook in België breiden we verder uit”.
Shoeby winkels zijn te vinden op makkelijk toegankelijke locaties in kleinere plaatsen of wijkcentra van de grotere steden. De klant vindt er snel wisselende, trendy en betaalbare kledingcollecties voor het hele gezin. Door de uitmuntende klantgerichte service en de slimme marketingstrategie bouwt elke winkel een trouwe, eigen klantenkring op.
McDonald’s viert afstuderen van 231 geslaagden
Maandag 24 oktober vond in Brothers in Bunnik de officiële diploma–uitreiking van de
McDonald’s Academy
plaats. Dit jaar mochten maar liefst 231 McDonald’s medewerkers hun landelijk erkend mbo-diploma in ontvangst nemen. De McDonald’s Academy is het eigen opleidingstraject van McDonald’s, waarbij medewerkers praktijkkennis op doen in het restaurant en daarnaast een opleiding volgen aan het Fastservice Opleidingscentrum.
Marjolein Reijs, Director HR McDonald’s Nederland: “Wij zijn er zeer trots op dat zo veel studenten vandaag hun officiële mbo-diploma hebben behaald. Maar liefst 231 enthousiaste mensen hebben heel hard gewerkt om, naast hun baan in een van onze restaurants, dit diploma te behalen. Wij stimuleren onze medewerkers actief om een diploma te halen, door uitgebreide opleidings- en trainingstrajecten aan te bieden. Zo zorgen we ervoor dat ze zich bij McDonald’s verder kunnen ontwikkelen en intern kunnen doorgroeien. Dit is ook in het belang van het bedrijf. Goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers zijn onze beste ambassadeurs voor de drie miljoen gasten die wij wekelijks ontvangen.”
[advertentie] - SPORT 2000
SPORT 2000 ZOEKT ONDERNEMERS VOOR DIEMEN EN GORINCHEM
SPORT 2000 is een Europese sportwinkelketen met meer dan 3.000 winkels in 19 landen. De SPORT 2000 winkels voeren een breed, sportfunctioneel assortiment en een grote collectie sportmode.
Bij
SPORT 2000
staan professioneel advies en een goede service hoog in het vaandel. Voor twee nieuw te openen franchisevestigingen in Diemen en Gorinchem is SPORT 2000 op zoek naar twee sportieve ondernemers.
SPORT 2000 biedt:
een heldere sportretailformule;
uitgebreide ondersteuning bij start winkel;
goede marges door collectieve inkoopvoordelen;
lage kosten door o.a. logistieke voordelen;
compleet marketingpakket met o.a. nationale campagnes en ondersteuning bij lokale promotie;
inzicht in de bedrijfsvoering door professionele automatisering;
kans op een interessant ondernemersinkomen.
SPORT 2000 zoekt kandidaten die zich herkennen in het volgende profiel:
ondernemerservaring en/of -ambitie;
ervaring in de retail, bij voorkeur in sport en/of mode;
passie voor sport;
onderstreept de voordelen van samenwerking
leidinggevende capaciteiten;
financiële middelen om de franchiseonderneming op te kunnen starten.
Ben je geïnteresseerd in het ondernemerschap bij SPORT 2000? Bezoek de website
www.SPORT2000.nl
of neem contact op met franchiseadviesbureau Customerfactory, Iman Smallegange
(ismallegange@customerfactory.nl)
of Martijn de Pee
(mdepee@customerfactory.nl)
, telefoon 070-345 34 30.
Ordina sluit ICT logistiek contract met Agri Retail
Agri Retail, franchisegever van de winkelformules
Boerenbond en Welkoop
, heeft haar overeenkomst met
Ordina
voor ICT-diensten met ruim twee jaar verlengd. Binnen de overeenkomst is Ordina verantwoordelijk voor het beheer, onderhoud en vernieuwing van logistieke en financiële applicaties van de retailer.
“In onze strategie voor de formules BoerenBond en Welkoop staat customer excellence centraal”, zegt Peter van Hattum, Manager Demand Supply Chain & ICT van Agri Retail. “Hiermee bedoelen we dat we maximale toegevoegde waarde voor de klant willen leveren en tegelijkertijd het maximale willen presteren op operational excellence.
De ICT-afdeling van Agri Retail draagt zorg voor de complete operationele ICT, waaronder de ontwikkeling, uitrol en het beheer van applicaties voor logistiek en distributie. Voor de logistieke ondersteuning maakt Agri Retail gebruik van Oracle-applicaties, Voor financieel management maakt de organisatie gebruik van AS400.
Nieuwe formule: Villa Chocola Oranjerie
"Voor iedere bezoeker een ervaring en voor iedere ware liefhebber van chocolade een oase van verleidingen." Op die manier omschrijven Karin en Riko Zwaving hun winkel Villa Chocola, die ze komende donderdag openen in de Oranjerie.
Apeldoorn krijgt de primeur van wat snel moet uitgroeien tot een Nederlandse winkelformule. Alles ademt chocolade in de nieuwe winkel, zoals de naam het al zegt. Daarbij zeggen beide ondernemers voor 'een eigentijdse en eigenzinnige stijl, met zo nu en dan een knipoog', te kiezen.
Karin en Riko Zwaving hebben geen Apeldoornse roots maar komen uit Rijssen. Reden om voor Apeldoorn te kiezen is de centrale ligging in combinatie met het feit dat het meer dan 150.000 inwoners heeft, zegt Zwaving. Bovendien voldoet Apeldoorn qua type inwoners aan het profiel 'gemiddelde Nederlanders'. Als de pilot een succes is mikt hij bij het opzetten van nieuwe vestigingen op andere plaatsen boven 150.000 inwoners.
[advertentie] - Lake Side
WIL JIJ JE EIGEN FASHIONSTORE STARTEN?
WIJ PRATEN JE GRAAG BIJ OP EEN VAN ONZE INFORMATIEBIJEENKOMSTEN.
1 november, start 19.00 uur, Lake Side Rijen, Wilhelminaplein 2-3.
2 november, start 19.00 uur, Lake Side Tiel, Waterstraat 99.
Lake Side zoekt franchisenemers in heel Nederland
Lake Side
- de jeans & fashion franchise formule van Nederland - groeit! Daarom zoeken we enthousiaste franchisenemers voor de nieuwe Lake Side-winkels in Nederland. Lake Side staat voor een snel wisselende urban fashion collectie. Als franchisenemer van Lake Side run je je eigen fashionstore. Je bent eigen baas én profiteert van de voordelen van onze succesformule. Er zijn nu meer dan 80 stores en we willen doorgroeien naar 125 vestigingen.
Franchisenemer bij Lake Side – de voordelen
Als franchisenemer van Lake Side ben je onderdeel van een sterke organisatie. Bij Lake Side zorgen we ervoor dat je kunt doen waar je goed in bent: namelijk verkopen en het opbouwen van je klantenkring! Lake Side neemt je de marketing en inkoop volledig uit handen. Onze professionals ondersteunen je op het gebied van automatisering, logistiek, administratie, verzekeringen, visual merchandising en meer. Deze unieke samenwerking maakt dat we samen succesvol kunnen ondernemen.
Reageer nu!
Wil je meer informatie over de Lake Side formule? Neem dan direct contact op met Martijn Schets (06-57310757), of mail naar
franchise@lakeside.nl
of kijk op onze website:
www.lakeside.nl
[Column] - Marja Groen
(Niet) doorvertellen!
Wat een cadeautje, de najaarszon! Genietend wandelen we samen over de Amsterdamse grachten. Het blad van de bomen siert de stad rood en oranje. Gevels prijken met mooie beelden en tekeningen tegen de blauwe lucht, elk met een eigen verhaal en historie. De stad ontwaakt en komt tot leven. Winkels openen de deuren en verwelkomen de klanten. We pakken een terrasje en onder het genot van cappuccino en (natuurlijk…) een appeltaartje lezen we de krant in de zon.
Klik hier voor het gehele bericht...
Grapedistrict focust op franchise
De Amsterdamse wijnwinkel
Grapedistrict
zet voor verdere groei in op franchisenemers. Volgens mede-oprichter Freek Padberg van Grapedistrict is het namelijk beter om met lokale mensen te werken in steden waar je zelf niet woont.
En dus zagen in september openden twee nieuwe winkels in Oisterwijk en Eindhoven het levenslicht waarmee de teller van het totale aantal vestigingen op 11 komt te staan. Hiervan zijn er 6 in handen van Padberg en de zijnen en de rest komt voor rekening van franchisenemers. Hoewel groei geen doel op zich is, wil Padberg dat aantal snel verder uitbreiden. Die ambitie had hij ook al in 2009 toen hij aangaf in 2011 dertig vestigingen te willen hebben. De crisis strooide duidelijk het spreekwoordelijke roet in het eten want die ambitie heeft Padberg fors moeten bijstellen. Niettemin verwacht Padberg op 35 vestigingen uit te komen, wat voldoende moet zijn voor landelijke dekking, zowel in de retail als op internet.
Franchisenemer geworden via First Formula?
Dan heeft u recht op € 50,-
Bent u via deze nieuwsbrief of onze website www.denationalefranchisegids.nl ondernemer geworden? Of bent u geïnterviewd door een van onze interviewers, in contact gekomen met een formule en vervolgens ondernemer of franchisenemer geworden? Of misschien heeft u De Nationale Franchise & Formulegids gelezen en bent u via die weg franchisenemer geworden bij een formule uit de gids?
Laat het ons weten via
info@firstformula.nl
en u ontvangt een starterscadeau van € 50,- op uw bankrekening.
Decorette
Decorette is een erkende franchise organisatie en is al meer dan 30 jaar het betaalbare alternatief voor de woonstylist. Het assortiment bestaat uit: zonwering, gordijnen, vloerbedekking, verf en behang, aangevuld met decoratieve accessoires en verlichting....
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Ervaren Jaren
Ervaren Jaren Uitzendbureau is sinds 1999 actief als arbeidsbemiddelaar voor de doelgroep 40+ Ons uitgangspunt is dat een uitzendbureau een maatschappelijk relevante rol dient te vervullen...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Kvik
Kvik A/S ontwikkelt en produceert haar eigen keukens en badkamers. Werkbladen en garderobekasten worden voornamelijk geproduceerd door zusterondernemingen uit de Ballingslov groep...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Oil & Vinegar
Oil & Vinegar is een succesvolle franchiseformule, geboren uit passie voor lekker eten en kwalitatief hoogwaardige ingrediënten. Inmiddels is Oil & Vinegar een internationale winkelketen met 70 winkels in 9 landen, waarvan 31 in Nederland en België...
lees verder voor meer informatie en contactgegevens
of
vraag hier meer informatie aan
Nijverheidslaan 1D - 1382 LE Weesp - 0294 481 021
info@firstformula.nl
-
www.firstformula.nl