Klik hier voor de online versie...


In deze nieuwsbrief
Wist u dat...
First Formula lanceert nieuwsbrief nieuwe stijl
Eerste franchise Smoothie Company getekend!!
De Nationale Franchise & Formulegids 2008
Runners Life: reality soap over hardlopen
Kantoorboekhandel Bechtle in Gorssel aangesloten bij boekenpartners
Verspreidt u folders?        [advertentie]
5e en 6e franchisenemer bij Yarden
Supervlaai met Valentijn
Omgebouwde C1000 vestigingen voor AH nog geen succes
Better Homes and Gardens®
Samenwerking makelaarsorganisaties in Funda
Opheffing Golff stap dichterbij
Ondernemer worden? Kom naar de beurs!
100ste vestiging New York Pizza
Boots komt terug in ons land
Trekpleister verlegd accent
Halfords wijzigt concept
PostMasters: Marjolein en Rob kijken terug op hun opening

Ondernemers gezocht:
Bakerstreet, Decorette, Ecurion, FHC Formulebeheer, Fietswereld, J'esthé Beautycenters, Koophuis makelaars, Leadership Management, Lindessa, New York Pizza, The Company, Van Bruggen Adviesgroep



De Nationale Franchise & Formulebrief komt mede tot stand dankzij:

Rabobank Franchise ABN AMRO Arrangementen & collectieve regelingen



Wist u dat....
  • Nadat in januari franchisecontracten werden getekend voor Breda en Nieuw-Vennep e.o. breidt de Koopplein-formule zich binnenkort uit naar ‘t Gooi en Hof van Twente. Inmiddels hebben ruim 50 gemeenten in Nederland een eigen Koopplein.

  • De projectontwikkelaar Jan Bun, tevens franchisenemer van een aantal Albert Heijn-vestigingen, wil een nieuw milieuvriendelijk winkelcentrum bouwen in Almere. Op het dak wil hij biologische producten verbouwen, die in het winkelcentrum kunnen worden verkocht.

  • Autobedrijf Kroymans stopt als importeur en distributeur General Motors-merken  Hummer, Cadillac en Corvette. Deze activiteiten zullen worden overgedragen aan producent General Motors. Kroymans is importeur voor de Benelux en delen van Duitsland van zeer veel merken.

  • Schuitema heeft opnieuw een ex-marketeer van Albert Heijn aangetrokken voor C1000. Matthijs Moeken is aangetrokken om de nieuwe afdeling themamanagement van C1000 te gaan leiden. Hij is oud college van zijn nieuwe directeur Bas Verheijen, die ook van AH afkomstig is.


  • Supermarktformule Jumbo wil in vijf jaar tijd zijn omzet verdubbelen. Om dat te bereiken wil ze in het hele land vestigingen gaan openen. Volgens de leiding zitten er nog voldoende witte vlekken op de kaart van ons land om dat waar te maken.

  • Expo wil in de komende twee tot drie jaar via franchise groeien met ongeveer dertig nieuwe vestigingen in de Benelux. De formule die bekend is van de verkoop van posters, schilderijen, wenskaarten en cadeauartikelen telt nu tachtig vestigingen.

  • Fastfoodformule McDonald’s lijkt weinig te lijden onder de kredietcrises. In Europa steeg de omzet met 7,1 procent en in de Verenigde Staten met 5,4 procent.


Runners Life: reality soap over hardlopen

Hardlopen is met 2,8 miljoen beoefenaars één van de populairste sporten van ons land. Runnersworld (Euretco Sport B.V.) en NET5 springen hier op in met een nieuw, kwalitatief tv-programma over hardlopen. Drie ondernemers van Runnersworld trainen en coachen momenteel zestien mannen en vrouwen op weg naar hun einddoel: het lopen van de vijf kilometer, de halve marathon in Naaldwijk of de marathon van Parijs. De eerste uitzending is op zondag 1 maart vanaf 17.00 uur op NET5.

Runners Life is een nieuwe reality soap, waarbij zestien kandidaten gedurende acht weken worden gevolgd. In drie groepen bereiden zij zich onder professionele begeleiding voor op hun persoonlijke hardloopdoel: de vijf kilometer, de halve marathon van Naaldwijk op 28 maart en de marathon van Parijs (5 april).


Kantoorboekhandel Bechtle in Gorssel aangesloten bij boekenpartners

Kantoorboekhandel Bechtle in Gorssel heeft zich per 1 februari 2009 aangesloten bij BoekenPartners. Kantoorboekhandel Bechtle is een winkel van ruim 300 m2 die naast boeken ook andere assortimentsgroepen als kantoorartikelen, tijdschriften en wenskaarten aanbiedt. Tevens is een gedeelte ingeruimd voor de verkoop van speelgoed. BoekenPartners telt hiermee 112 winkels.

Kantoorboekhandel Bechtle wordt al ruim 25 jaar geleid door het echtpaar Bechtle en is een begrip in Gorssel en ruime omgeving.

“Dit is de eerste winkel in 2009 die zich bij ons aansluit” aldus Amin Usman, directeur van BoekenPartners. “En Kantoorboekhandel Bechtle sluit ook precies aan waarmee wij onze focus hebben liggen, namelijk het groeien van BoekenPartners naar InkoopPartners. Wij bieden niet alleen voordeel op het gebied van boeken, maar zijn daarnaast ook actief in alle assortimenten die een winkel kan voeren. Zo zijn wij een interessante partij voor veel verschillende winkels.” 


John van Kasterop en Hans Moerland jongste franchisenemers bij Yarden
John van Kasterop start onder de naam Yarden & Courtesy Uitvaartzorg Leiden e.o. Hij zal werkzaam zijn in de gebieden Leiden, Teylingen, Noordwijk, Katwijk, Oegstgeest, Leiderdorp en Zoeterwoude. Hans Moerland vestigt zich onder de naam Yarden & Moerland Uitvaartzorg Delta Noord. Zijn werkgebied is Hoekse Waard, Goeree Overflakkee en Willemstad e.o.

John van Kasterop komt uit de Yarden gelederen. Tijdens zijn functie als Algemeen Assistent op Crematorium Beukenhof volgde hij de opleiding Marjon Klaassen. Van Kasterop: “Mijn drive is een uitvaart persoonlijk te maken, zodat de uitvaart een positieve bijdrage kan leveren aan het rouw en afscheidsproces. Dat lijkt voor de hand liggend, maar helaas zie ik in de praktijk te vaak dat dit niet het geval is. Yarden kwam op het goede moment op mijn pad. Nu kan ik mijn visie op uitvaart zelfstandig vormgeven met een organisatie achter me die dezelfde filosofie nastreeft.”

Hans Moerland wist al meer dan 15 jaar dat hij de uitvaart in wilde. In 2006 was het een feit en startte hij als zelfstandig uitvaartondernemer en beschikt over een eigen uitvaartcentrum in Fijnaart. “Tijdens mijn werk in de zorg merkte ik al, dat het contact met en de begeleiding van de naasten van patiënten in de terminale fase, mijn interesse had. In de uitvaart ga ik verder, waar ik vroeger stopte. Ik sluit me aan bij Yarden, omdat de organisatie me bijzonder aanspreekt. Het is een fris, professioneel en dynamisch bedrijf, met veel ruimte voor persoonlijke invulling. Verder realiseer ik in één keer schaalvergroting met de Yarden verzekerden in mijn werkgebied.”


De Nationale Retailgids 2008/2009

• Wilt u weten wie de winkelinrichter van T-Mobile is?

  • Wie verzorgt de vloeren van Bruna?
  • Ik wil mij oriënteren op een nieuw kassasysteem, wie zijn de gerenommeerde partijen op dit gebied? En voor welke formules werken zij?

Op www.denationaleretailgids.nl vindt u alle antwoorden. Als formulemanager hebt u gratis toegang tot alle informatie. Inloggegevens niet bij de hand? Klik hier om deze direct toegezonden te krijgen.

De Nationale Retailgids 2008/2009 is hét handboek voor de retail en bevat een compleet overzicht van alle 961 retailformules met meer dan 4 vestigingen in Nederland. Daarnaast zijn de uitgebreide gegevens opgenomen van de 400 belangrijkste toeleveranciers aan de retail. Hierbij is o.a. aangegeven aan welke formules geleverd wordt.

Behalve zeer uitgebreide informatie per formule, is 96% van de formules ook met een kleurenfoto van het exterieur of interieur weergegeven. Bovendien is vermeld:
     
  • De activiteit
  • De stepstones
  • De type samenwerking
  • De netto verkoopoppervlakte
  • De gemiddelde omzet per vestiging
  • Gemiddeld aantal medewerkers
  • Het aantal eigen en franchise vestigingen van de afgelopen drie jaar
  • Et cetera

Klik hier om de gids te bestellen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met First Formula: (0294) 481 021


[Promotie retailspecialist]
VISIPOS

VISIPOS levert een breed scala aan software, hardware en diensten voor de detailhandel. U kunt de complete implementatie door ons laten doen of het zelf aanpakken, zoals met onze plug & play softwarekassa VISIPOS Gó.

VISIPOS Gó plug & play softwarekassa
Ideaal voor de retail en horeca. Afrekenen en voorraadbeheer, uitgebreide geld – en omzetrapportages. Werkt vanaf een USB-stick. VISIPOS Gó kunt u dus altijd en overal gebruiken. Geen internet nodig. Scherp geprijsd.

VISIPOS Dynamic
Software voor de zelfstandige winkelier, ketens of franchiseorganisaties. Standaardoplossing met diverse branchespecifieke modules voor bijvoorbeeld telecom, horeca, zorginstellingen en installatiebedrijven.

Klik hier voor meer informatie…


Samenwerking makelaarsorganisaties in Funda
Binnenkort zijn nagenoeg alle te koop staande huizen te vinden op Funda, de site van NVM. De makelaarsorganisaties LMV en VBO zullen in de toekomst ook hun aanbod via Funda in beeld brengen. Funda is met drie miljoen bezoekers per maand veruit de grootste aanbieder. Voor deze samenwerking is gekozen omdat andere sites teveel fouten in hun aanbieding maken. Zij maken gebruik van de zogenaamde spider-technologie, waardoor het aanbod niet actueel is. Het totaalaanbod op Funda komt dan op ruim 200.000 huizen. De drie makelaarsorganisaties tellen samen 5.500 makelaars. Via het bij de woningen geplaatste logo is te zien bij welke organisatie de verkopende makelaar is aangesloten.


Opheffing Golff stap dichterbij
SligroIn het najaar van 2008 maakte Sligro bekend dat ze een onderzoek ging instellen over het nut en het voort-bestaan van hun twee supermarktformules Golff en Em-Té. Aangegeven werd dat daarbij waarschijnlijk Golff zou opgaan in Em-Té. Sligro ontkent dat er al een besluit is genomen om dat door te zetten, maar een aantal tekenen wijzen wel in die richting. Er is al met de Golff-franchisenemers overleg gepleegd om over te stappen, maar de uitkomst daarvan is niet bekend gemaakt. Naar verwachting wordt er eind dit kwartaal een beslissing genomen. Er zijn tachtig vestigingen van Em-Té en zestig van de formule Golff. Een fiks deel van de Em-Té-vestigingen is overgenomen van Edah. Beide formules Sligro presteren ondermaats binnen de branche.


Ondernemer worden? Kom naar de beurs!
Wil jij zelfstandig ondernemer worden en je aansluiten bij een formule? Kom dan naar de Franchise & Formule Beurs Onderneem ‘t! in Studio Baarn. Onderneem ‘t! is dé beurs die je als toekomstig ondernemer niet mag missen!

Er zijn tientallen formules uit verschillende branches, banken en adviseurs om mee in gesprek te gaan. Op beide beursdagen is er o.a. een modeshow, The Franchise Dragons en worden er seminars gegeven door de Kamer van Koophandel. Daarnaast kun je tal van prijzen winnen, voor de winnaar van The Franchise Dragons is er een prijs ter waarde van € 5.000!

- Meedoen aan The Franchise Dragons? Klik hier om je in te schrijven

Toegang, parkeergelegenheid en kinderopvang zijn gratis.

Franchise & Formule Beurs Onderneem ‘t! vindt plaats op:
Vrijdag 17 april van 11.00 tot 17.00 uur
Zaterdag 18 april van 10.00 tot 16.00 uur
Locatie: Studio Baarn, direct gelegen aan de A1 en A27

Vraag hier gratis entreekaarten t.w.v. € 25,- aan.

Interesse om als standhouder deel te nemen aan de beurs? Van de 73 plaatsen zijn er nog maar 3 beschikbaar. Kijk op de plattegrond voor een overzicht van alle deelnemers en neem contact op met Tiago Jurgens(0294) 481 021

ABN AMRO Arrangementen & collectieve regelingen

   



100ste vestiging New York Pizza
In Roermond is de honderdste vestiging geopend van New York Pizza. Het betreft een restaurantversie van de formule en wordt geëxploiteerd in een megabioscoop. De betreffende franchisenemer, Cox & Co, is in de regio zeer bekend en heeft daar veel horecavestigingen. In dezelfde ruimte heeft hij ook een franchisevestiging van Wok to Go. Verder is hij ter plaatse franchisenemer van hotelketen Golden Tulip en heeft hij eigen formules: Friet van Piet en in Duitsland: Friet Antje. New York Pizza blijft aan de weg timmeren en stelt zich ten doel de omzet van 2008 in 2012 te hebben verdubbeld. In België gaat deze week de tweede vestiging open en in de zomer volgt de derde op de Grote Markt in Brussel. Voor ons land is de planning om elke drie weken een nieuwe vestiging te openen.


Boots komt terug in ons land
De Engelse drogisterijformule Boots komt terug naar ons land. Deze week is een pilotvestiging in Amsterdam geopend en binnenkort zal er nog een tweede vestiging volgen. Alliance Healthcare, een onderdeel van de Alliance Boots Group,  werkt hierin samen met de Verenigde Kring-apothekers en Kring-Apotheek. In 1997 probeerde de Britse formule het ook in ons land, als combinatie van drogisterij en apotheek, maar moest constateren dat hun concept in ons land niet aansloeg. In 2000 werd daarom de stekker uit hun Hollands avontuur getrokken. Boots verwacht dat door het veranderde consumentengedrag er nu wel een bestaansmogelijkheid voor de formule is. Immers, apothekers willen meer gaan retailen en drogisten willen gaan ‘apotheken’. In de vestigingen wordt gestreefd naar een volwaardige apotheek en een uitgebreid assortiment zelfzorggeneesmiddelen.


Trekpleister verlegd accent
Drogisterijformule Trekpleister heeft in het afgelopen jaar meer ‘gezicht’ gekregen. Er worden in alle vestigingen vernieuwingen doorgevoerd in het assortiment, de inrichting, de doelgroep en het personeel. De doelgroep van de keten is nu voornamelijk de vitale senior. Het personeel wordt extra getraind op meer servicegerichtheid voor deze doelgroep. Eind 2008 waren 54 vestigingen omgebouwd en in de loop van dit jaar worden komen de overige 80 vestigingen aan de beurt. De formule is na de overname in 2002 door A.S. Watson veranderd van franchiseformule naar filiaalbedrijf. Er zijn nu nog twee franchisevestigingen.


Halfords wijzigt concept
Halfords gaat in Nederland zijn winkelbeeld wijzigen en zich meer richten op de fietsenbranche. Het ziet er naar uit dat Halfords in het gat wil springen dat is ontstaan na de opheffing van Bonus Bikes en de eigen winkels van Biretco. De dochtermaatschappij van retailmaatschappij Macintosh wil echter nog weinig loslaten over die plannen. Volgens directeur Willem Marcelissen heeft dit segment echter de grootste groeipotentie. “Het gaat in elk geval om meer dan een nieuwe huisstijl en een verandering in het assortiment.”, luidt de boodschap.


Marjolijn en Rob Olsthoorn van PostMasters Roermond kijken terug op hun openingsweekend
Al lang koesterden mijn vrouw en ik de droom om zelfstandig ondernemer te worden. Vanuit die gedachte ben ik vorig jaar op het internet gaan zoeken naar mogelijkheden om iets te ondernemen. Daarbij was ik op zoek naar een concept in de dienstverlening. Ik ben toen terechtgekomen bij PostMasters. Tijdens de franchise en formule beurs in Tilburg hebben we nader kennis gemaakt met deze formule. Vervolgens hebben wij meerdere malen de winkels in Arnhem en Amersfoort bezocht en zijn wij met Thomas van der Lubbe verder op de details ingegaan. Na de zomer hebben mijn vrouw en ik definitief besloten onze droom te gaan realiseren.

De afgelopen maanden heb wij dan ook lange werkweken gemaakt om onze vestiging in te richten, maar ook om PostMasters bekendheid te geven in de omgeving van Roermond. We hebben de resultaten nog niet, maar de reacties zijn zo positief, dat we de toekomst  met vertrouwen tegemoet zien. Verder hebben we goed contact met het hoofdkantoor en de andere filialen van PostMasters, zodat al onze vragen snel beantwoord worden.

Een shop als PostMasters Roermond  kent een aanloopcurve voordat er sprake is van winst, maar we kijken met veel plezier terug op ons openingsweekend. Volgens de tellingen zijn er afgelopen vrijdag en zaterdag behoorlijk wat mensen geweest om kennis te maken met onze formule . Onze keuzes zijn bevestigd en het voelt goed dat we van onze droom werkelijkheid hebben gemaakt.


First Formula lanceert nieuwsbrief nieuwe stijl!
Voor u De Nationale Franchise & Formulebrief nieuwe stijl. De Nationale Franchise & Formulebrief is al acht jaar de best gelezen franchisenieuwsbrief van Nederland.

Graag willen we u als trouwe lezer nog meer betrekken bij de inhoud. Het is onze bedoeling om u nog beter te informeren over franchise in de breedste zin van het woord. Daar kunt u ons goed bij helpen.

Vanaf volgende week kunt u ook met uw vragen of ideeën bij ons terecht. Wekelijks zal een van de inzendingen in deze nieuwsbrief worden beantwoord door een specialist, franchisenemer of franchisegever.

Dus maak uw ideeën kenbaar of stel uw franchisevraag via info@firstformula.nl of 0294 481 021

Wij wensen u veel leesplezier toe!

Het First Formula Team


Eerste franchisecontract Smoothie Company
De gebroeders Robert en Mitchel Bijl zijn per 1 januari 2009 de eerste franchisenemers van de franchiseformule Smoothie Company.

“Het juiste concept, professionele begeleiding en een no-nonsense mentaliteit.” Dat waren voor Robert en Mitchel Bijl de doorslaggevende redenen om de eerste franchisenemers van franchiseformule Smoothie Company te worden.  Zij hebben de bestaande vestiging Den Haag overgenomen. Deze top locatie in hartje centrum Den Haag is vanaf de eerste dag een daverend succes en dit zullen Robert en Mitchel met veel passie voortzetten.

Robert werkte al een geruime tijd bij Smoothie Company en wilde graag voor zichzelf beginnen. Robert: “Ik besprak dit met mijn broer Mitchel en die zag het meteen zitten, want we delen samen een passie voor gezond en verantwoord eten en drinken”.

Klik hier voor het hele artikel...


De Nationale Franchise & Formulegids 2008
Oriënteert u zich op ondernemerschap in formuleverband? In de Franchise & Formulegids 2008 vindt u alle benodigde gegevens: een compleet overzicht van alle 581 formules die werken met zelfstandige ondernemers in Nederland. Van iedere formule is o.a. vermeld:

  • De activiteit

  • De entreefee

  • De jaarlijkse franchisefee

  • De gemiddelde omzet per vestiging

  • Gemiddeld aantal medewerkers

  • Het aantal eigen en franchise vestigingen van de afgelopen drie jaar

  • Et cetera

Verder bevat de gids 20 diepte interviews met franchisegevers en tal van tips.

Klik hier om de gids te bestellen.


[Promotie retailspecialist]
NEDFOX

U de handel, wij de techniek!


Voor de retail levert NedFox totaaloplossingen: Point-of-Sale (POS) en Back office automatisering.
Onze oplossingen zijn uniek qua aanpak, waarin gemak en lage kosten bovenaan staan:


  • Geen investering meer in software of server
  • Alle tijd voor uw core-business: ‘Geen   systeembeheertaken meer’
  • Door de kracht van internet kunt u overal uw back office voeren
  • Communicatie met andere applicaties verloopt simpel door de open structuur
  • Real-time informatie en bedrijfsanalyse voor de winkels van een organisatie
  • Betere klantenbinding door een overkoepelend loyalty systeem

Onze oplossingen zijn wereldwijd inzetbaar in alle retail-branches met uitzondering van Horeca.

Klik hier voor meer informatie…


[advertentie]
Verspreidt u folders?
  • Maar … weet u wel waar uw klanten wonen?
  • Hoe lang zijn uw klanten onderweg?

  • Hoeveel extra omzet levert het mij op als ik mijn folderverspreidingsgebied optimaliseer?


Antwoord op deze vragen vindt u in de folder analyse van First Formula. Klik hier voor een voorbeeldanalyse. Voor meer informatie, of voor een testanalyse, kunt u contact opnemen met Marc Buijsman of Tiago Jurgens (0294-481021).


Supervlaai met Valentijn
Supervlaai gaat dit jaar meer en meer de consument opzoeken. Dit wordt gedaan via allerlei acties die erop gericht zijn om de consument makkelijker de weg naar de ondertussen 29 Supervlaai vestigingen te laten vinden.

Ook tijdens valentijnsdagen heeft Supervlaai dit jaar natuurlijk de Valentijnsvlaai. Maar nu voor het eerst ook een leuke actie die vooral gericht is op de jeugd van Nederland. Hierbij wordt een “secret message”doorgegeven worden via een speciaal gemaakt vlaaitje. We noemen dit de “sweet message”.

Speciaal hiervoor is een website in de lucht gebracht www.supervalentijn4u.nl waarin de consument via een aantal stappen een de “sweet message” kan organiseren voor een (onbekende) bekende!!


[Promotie retailspecialist[
Beerens Winkelinterieurs


Toonaangevend in oplossingen voor Retailers en Fabrikanten. Beerens Winkelinterieurs reeds decennia lang een begrip bij (inter-)nationale Retailers!

Creatief en innovatief. Ontwerp en realisatie van hoogrenderende (winkel-)interieurs, displays en productpresentaties.

Klik hier voor meer informatie…


Franchisenemer geworden via First Formula? Dan heeft u recht op € 50,-
Bent u via deze nieuwsbrief of onze website www.denationalefranchisegids.nl ondernemer geworden? Of bent u geïnterviewd door een van onze interviewers, in contact gekomen met een formule en vervolgens ondernemer of franchisenemer geworden?

Of misschien heeft u De Nationale Franchise & Formulegids gelezen en bent u via die weg franchisenemer geworden bij een formule uit de gids?

Laat het ons weten via info@firstformula.nl en u ontvangt een starterscadeau van € 50,- op uw bankrekening.





Omgebouwde C1000 vestigingen voor AH nog geen succes
C1000Albert Heijn heeft in de afgelopen week de laatste van de 58 vorig jaar overgenomen winkels van C1000 heropend als AH-vestiging. Daarmee is de overnamesessie na de aandelendeal met Schuitema geheel afgerond. AH heeft nu in totaal bijna 830 winkels. Uit een analyse door bureau GfK blijkt echter dat er nauwelijks meer klanten naar die omgebouwde supers komen. Het bureau heeft daarbij het aantal klanten geteld, dat tijdens de smurfenactie voor de ombouw en de voetbalblaadjesactie erna in de winkels kwamen. Bij interviews van die klanten is gebleken dat er hooguit nieuwe klanten komen die eerder bij een andere vestiging van AH hun boodschappen deden.


Better Homes and Gardens®  Real Estate zoekt Master Franchise Licensee
Het Amerikaanse bedrijf Better Homes and Gardens® Real Estate zoekt contact met entrepreneurs pur sang, vastgoedontwikkelaars, franchisenemers en makelaars die het Better Homes and Gardens concept willen uitzetten in Nederland. Interesse in een vrijblijvende afspraak? De Vice-President van Better Homes and Gardens zal begin oktober in Nederland zijn.

Vraag informatie aan via info@firstdormula.nl


Ondernemers gezocht

De onderstaande formules zijn op zoek naar ondernemers.
Via het invulscherm kunt u direct informatie aanvragen bij 130 franchiseformules.


Bakerstreet

Bakerstreet is een sterk groeiende formule met ruim 100 vestigingen in Nederland en België. Het concept van de broodjesketen kenmerkt zich door ‘ambachtelijkheid van deze tijd’. Dit komt tot uitdrukking in de optimale, snelle service, de moderne maar tevens ambachtelijke uitstraling en het uitgekiende, verse assortiment....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Decorette

DecoretteDe Decorette winkels maken al meer dan 30 jaar landelijk naam als de winkel voor mode voor al de zes wanden. Het assortiment bestaat uit: zonwering, gordijnen, vloerbedekking, verf & behang, aangevuld met decoratieve assortimenten....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Ecurion

EcurionIn de praktijk blijkt het financiële speelveld voor zelfstandige ondernemers niet altijd even overzichtelijk en gemakkelijk. Dit geldt voor ervaren ondernemers, maar zeer zeker ook voor startende ondernemers, vooral de fors groeiende groep zzp-ers. Ecurion bedient klanten volledig voor wat betreft de privé geldzaken (financieringen, beleggingen, pensioenen, verzekeringen)....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


FHC Formulebeheer

FHC FormulebeheerOndernemerschap en succes. Kiest u voor deze combinatie, dan is FHC Formulebeheer uw partner. FHC Formulebeheer ontwikkelt en beheert verschillende formules op het gebied van fastfood, horeca en catering. Dat doen we in nauwe samenwerking met enthousiaste ondernemers, sterke A-merken en horecatotaalgrossiers.....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Fietswereld

Biretco B.V. is de grootste full service retailorganisatie van de rijwielbranche in de Benelux en daarmee één van de grootste full service retailorganisaties in Europa. Met circa 750 aangesloten winkels en 400 leveranciers in 3 landen vertegenwoordigt Biretco een consumentenomzet van circa 325 miljoen euro....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


J'esthé BeautyCenters

Nieuw in de Beauty Branche J’esthé BeautyCenters-Franchise! Wat in een hoop takken al bekend is ontbrak nog in deze branche. Een gat in de markt heeft J’esthé Franchise opgepakt. Ondernemers, al dan niet met een specialisten opleiding, kunnen zich aansluiten bij onze organisatie. Zelfstandig ondernemer zijn en toch profiteren van alle gemakken van de organisatie. Hierbij valt te denken aan o.a. centrale inkoop, retail-management, marketing (aanleveren van promotiemateriaal) en in -en bijscholing....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Koophuis makelaars

Koophuis makelaars is een makelaarsformule voor de onafhankelijke financieel adviseur, die optimaal gebruik wil maken van de link tussen de aan- en verkoop van een woning en bijbehorende financiële diensten, zoals de hypotheek. Koophuis makelaars biedt u zowel een winkelformule als ook een eenvoudig in te passen ‘online makelaars formule’, die zich beiden richten op kopers en verkopers van woningen....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Leadership Management

Leadership ManagementIn de huidige wereld zijn er veel managers, echter weinig leiders te vinden. De vraag die dan ook vaak gesteld wordt is: Kan men leiderschap leren? Het antwoord is: ja. De capaciteit voor leiderschap zit in essentie in iedereen, maar de meeste mensen nemen nooit de tijd om het te ontwikkelen. Leiderschap staat namelijk voor inzicht, daadkracht, doorzettingsvermogen, moed en toewijding.....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Lindessa

Lindessa is een toonaangevend lingerieformule die zich bevindt in het midden tot hoge segment. Lindessa richt zich op de actieve, modische vrouw en de trendgevoelige man die kwaliteit en luxe erg belangrijk vinden en waarde hechten aan een hoog kwaliteits- en serviceniveau. Hierbij speelt een riante keuze uit A-merken een belangrijke rol passend binnen een luxe en sfeervolle winkelomgeving...lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


New York Pizza

New York PizzaPizza bezorgdiensten (Delivery concept), Pizza restaurants (Slice concept) en Pizza shop-in-shop concept. New York Pizza, Damn Tasty! New York Pizza is sinds de oprichting in 1993 uitgegroeid tot de grootste pizzaketen in Nederland. De Delivery en shop-in-shop vestigingen richten zich op het thuisbezorgen en afhalen van hele pizza’s, de Slice vestigingen verkopen pizza slices.....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


The Company

The Company is een fashion, denim en footwear winkelformule, gericht op het midden en hogere marktsegment. Het winkelconcept van THE COMPANY focust zich op een positieve, actieve, modische en sportieve consument met een modaal tot bovenmodaal inkomen en in de leeftijdscategorie van 20 tot 35 jaar....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan


Van Bruggen Adviesgroep

Van Bruggen Adviesgroep is een landelijke keten van onafhankelijke, fi nancieel adviseurs met 40 vestigingen. Naast hypotheken bieden we ook maatwerk op het gebied van leningen, beleggingen, sparen en verzekeringen. Dit biedt een solide basis voor verdere expansie....lees verder voor meer informatie en contactgegevens of vraag hier meer informatie aan



 
Nijverheidslaan 1D - 1382 LE Weesp - 0294 481 021
info@firstformula.nl - www.firstformula.nl